PDA

Zobacz pełną wersję : Sortowanie automatycze



Slither
26-02-2014, 08:27
Posiadam strone z tablica nieruchomosci, aby sie do Niej dostac nalezy wypelnic atrybuty oraz kliknac "Szukaj", wszystko ladnie grac. Chcialbym aby zawsze z bufa ustawiane bylo sortowoanie po Dacie dodania, posiadam takie 'Clicki' do sortowania nad strona, lecz chcialbym aby samo wyszukanie zawsze automatycznie posortowalo wynik. Zabawa w php zapewne, dlatego tez kuleje. Za godzinke podrzuce jakies kody strony, ale zalezy mi na samym pomysle ustawienia Tego, by po cliknieciu automatycznie wyniki byl posortowane od najnowszego do najstarszego :)

Pozdrawiam

Slither
26-02-2014, 16:46
To jest ta stronka

http://www.proestate.com.pl/

Po kliknięciu wyświetlają się domki, ale bez sortowania, chciałbym aby automatycznie sortowały od Najnowszego do Najstarszego

Działania php na buttonie?

Jola
26-02-2014, 18:11
Na 99% ten komponent na konfigurowalne domyślne sortowanie.
Przeszukaj ustawienia komponentu i pozycji menu.

Slither
07-03-2014, 11:03
Siedzę ciągle z tym, ale może inaczej to zróbmy.

Czy da się włączyć w kod przycisku "Szukaj" w prawym module przyłączyć sortowanie z automatu domyślne?

Tutaj ten przycisk

<input id="realist_search" class="button realist_search" type="submit" value="Szukaj" name="submit"></input>

Nie wiem jak się do Tego zabrać, potrzebuje łopatologicznej pomocy. Nie wiem też jak ubrać w php to sformułowanie ;/

Jola
07-03-2014, 16:03
Nie napisałeś z jakiego komponentu kkorzysta ta wyszukiwarka?