PDA

Zobacz pełną wersję : mod_rewrite problem



maciosmx
27-02-2014, 18:48
Zwracam się z prośbą o pomoc przy naprawie prostych adresów. W momencie kiedy włączam proste adresy wszystko jest ok, ale po włączeniu mod_rewrite ukazuje mi się błąd 404 page not found. Htaccess poprawiony. W momencie zmiany przekierowania na google.com strona dalej działa. Możecie mi powiedzieć co robić dalej ? Czy mam już ingerować w Apacha czy pisać najpierw do obsługi hostingu. Host to internetus.pl
Z góry dzięki za odpowiedź

trzepiz
27-02-2014, 19:16
Htaccess poprawiony
rozumiem przez to, że zmieniłeś nazwę z htaccess.txt na .htaccess ?

Jeśli tak, i mod_rewrite nie działa - zalecałbym kontakt z administratorem / obsługą hostingu.

maciosmx
27-02-2014, 19:23
Dziękuję za odpowiedź. Zapytanie już poszło. Jestem ciekaw co oni mi powiedzą... Niby joomle instalowalem przez instalator skryptów, dlatego wydaje mi się, że taki problem nie powinien występować jeżeli wspierają tego cmsa.

maciosmx
27-02-2014, 20:09
Mam takie pytanie na szybko. Mianowicie, czy mod_rewrite sprzyja lapszemu indeksowaniu strony czy nie ma to wpływu na pozycję strony?

trzepiz
27-02-2014, 20:58
Mam takie pytanie na szybko
Na szybko mam także odpowiedź... Trzeba pytać specjalistów SEO :)
"szybka" odpowiedź, jest konsekwencją tego, że nie do końca wiesz co robisz i nie chce Ci się nawet poczytać na ten temat ...

maciosmx
27-02-2014, 22:25
Sorry. Dużo czytałem. Chciałem zapytać, żeby poznać miarodajną opinię. Różne artykuły i robi się woda z mózgu.

zwiastun
28-02-2014, 01:31
Mam takie pytanie na szybko. Mianowicie, czy mod_rewrite sprzyja lapszemu indeksowaniu strony czy nie ma to wpływu na pozycję strony?

Sorry. Dużo czytałem. Chciałem zapytać, żeby poznać miarodajną opinię. Różne artykuły i robi się woda z mózgu.

To rzeczywiście, musiałeś bardzo duuuuuuuuuuużo jakiejś durnowatej lektury wybitnych znawców problemu poczytać, że Ci zrobiła wodę z mózgu. Mam przeciwną radę do @trzepizura: Nie czytaj już więcej, nie ma po co! Albo koniecznie zmień autorów.