PDA

Zobacz pełną wersję : problem z lokalizacją pliku .css



paclife
28-02-2014, 22:14
Czesc, mam dziwny problem ze zlokalizowanie pliku .css, mam na stronie CK slideshow i chce żeby był trochę szerszy niż szerokość strony, więc dałem na zapleczu modułu odpowiednią szerokość zdjęć w module i normalnie jest większe, zostało tylko dodać do .cssa margin-left: -100px; i ładnie się centruje na stronie, problem w tym że nie wiem w którym pliku mam to dodać, klikając prawym na zbadaj element normalnie dopisuje tą regułe i jest ok, problem w tym że nie ma pokazanej lokalizacji tego pliku w którym mam to wpisać. link: estaloca.pl/meble

AndiC
28-02-2014, 23:14
Jak postawisz kursor na nazwie szablonu po prawej, to wyświetli pełną ścieżkę do pliku.

paclife
01-03-2014, 10:10
ale gdzie, zobacz jak klikam w ten dokładnie element po lewej stronie, to po prawej w css, mam tą składnię element style tylko nie ma tam lokalizacji i nazwy pliku7376

AndiC
01-03-2014, 11:41
Niestety, załączników zwykle nie widzę (na żadnej przeglądarce)
Może Ty zobaczysz mój załącznik.
7380
Jeśli u mnie pokazuje nazwy plików, to u Ciebie też musi. Chyba że coś pozmieniałeś w ustawieniach.
W Chrome i Firefoxie tak samo.

paclife
01-03-2014, 11:55
tylko że to nie jest ten plik, bo jak dopisuje w tym miejscu to zdjęcie w sliderze się przesuwa o te -100px a nie cały slider, natomiast jak dopiszę to wyżej czyli w element.style to jest tak jak chce tylko właśnie w tym miejscu nie ma tej lokalizacji o której mówisz

AndiC
01-03-2014, 12:11
W załączniku pokazałem Ci jak zlokalizować plik z szablonem.
To co chcesz dopisać zrób w .camera_wrap

paclife
01-03-2014, 12:38
ok dzieki, miałeś racje