PDA

Zobacz pełną wersję : szablon Artister i nie tylko



wini74
01-03-2014, 09:38
Odnośnie formatowania wyglądu zaczynam dopiero zabawę więc liczę na wyrozumiałość.
Stworzyłem szablon przy pomocy Artister-a 7375i chciałbym uzyskać 5 kolumn poniżej menu, jak w szablonie. Jak to wykonać gdyż wychodzi mi całkiem co innego. http://iwona.winnik.net.pl

Gall Anonim
01-03-2014, 13:13
To co masz w szablonie podczas tworzenia - to wypełnienie przykładowe wikające z programu artisteer - jeżeli chcesz uzyskać dokładnie to samo na stronie musisz wyeksortować szablon wraz z danymi - a potem zaimportować w konfiguracji szablonu na witrynie.
all

Tor_
01-03-2014, 13:53
Tutaj (http://www.artisteer.com/?p=help_joomla) masz jakie artisteer "automatycznie"generuje pozycje dla tworzonego szablonu.I parę innych ciekawych porad dla początkujących z tym programem

wini74
01-03-2014, 15:45
Dzięki.
Myślałem, że poprzez "Przyrostek klas CSS modułu" można wydobyć z szablonu taki efekt. Ale z tego co mówicie szablon Artistera tego nie ma.
Chyb będę musiał się zagłębić bardziej w formatowanie wyglądu, bo chyba aby uzyskać taki efekt nie jest to "bardzo" skomplikowana czynność.

karton323
04-03-2014, 17:22
Witam, mam problem z programem Aristeer. Do rzeczy... Jak daje eksportuj nie mam opcji do joomli. Jest tylko do wordpressa i bloggera. Można to jakoś wgrać ?

mac
04-03-2014, 17:26
tak, jest, trzeba kupic pelna wersje

Pisze z komórki, powoolii...

karton323
04-03-2014, 17:29
A jest jakaś inna opcja? Nie można przerobić pliku z html?

mac
04-03-2014, 17:37
Pewnie mozna tylko wtedy po co ci artistrer, on tworzy szablon, jak wypuscisz html to przeciez bez struktury szablonu

Pisze z komórki, powoolii...

mac
04-03-2014, 17:42
To tak jak bys zmoczyl papier, probowal go wysuszyc, nie wroci do pierwotnej postaci

Pisze z komórki, powoolii...

karton323
04-03-2014, 17:55
Szkoda:/ Wygodnie mi się robi w tym programie. Myślałem, że jest jakiś sposób. Klucz stoi 350zł...

Gall Anonim
04-03-2014, 18:27
http://www.artisteer.com/?p=purchase
Przepraszam a jak ty robisz w tej chwili bez klucza?
Jeżeli masz niższą wersjęo ile kojarzę można ją zaktualizowac do wyższej wersji z niższą opłatą

karton323
04-03-2014, 18:38
W darmowej wersji można robić szablony tylko do HTML. Chyba, że mi ktoś skrakuje :DD

Gall Anonim
04-03-2014, 19:15
Jak daje eksportuj nie mam opcji do joomli. Jest tylko do wordpressa i bloggera. Można to jakoś wgrać ?
Albo ja czytać ze zrozumieniem nie umiem albo ..............
:spoko:

karton323
04-03-2014, 19:31
Albo... Chodzi mi o to, że nie mogę zapisać projektu dla joomli.

Tor_
04-03-2014, 20:01
Aristeer po ostatniej bodajże aktualizacji wprowadził "sprytną" opcję ze względu jak czytałem w wypowiedzi twórców niewyobrażalne ilości pirackich wersji na rynku tego oprogramowania .Mianowicie cześć kodu oprogramowania odpowiedzialna za generowanie gotowego szablonu , "znajduje się" na serwerach producenta . Podczas jego tworzenia i eksportowania oprogramowanie łączy się z tymi serwerami aby wygenerować poprawny szablon.Bez licencji nie jest to możliwe.Jeżeli masz kupioną wersję oprogramowania , to sprzedający udzielają szerokiego wsparcia technicznego :)

Gall Anonim
04-03-2014, 20:11
@karton323
Spraw mi więc przyjemność i napisz jaką masz wersję bo:
1. Najpierw napisałeś że: "Jak daje eksportuj nie mam opcji do joomli. Jest tylko do wordpressa i bloggera. Można to jakoś wgrać ?'' - a taki rozkład możliwości jest dostępny w wersji Home & Academic Edition => http://www.artisteer.com/?p=purchase (W WERSJI CZASOWEJ JEJ NIE MA)
2. Jak napisałem że dopłata jest niższa przy posiadaniu wersji Home & Academic Edition to zaczynasz pisać właśnie o wersji czasowej i jej możliwościach zapisu do html'a i jakoś zapominasz o tym co napisałeś wcześniej.
3. Jak ci zwracam uwagę na niespójność to piszesz o tym co oczywiste tyle że nie wspominasz o tym jaką faktycznie masz wersję - więc spraw mi przyjemność i napisz czemu twoja wersja trial zapisuje do worpressa i bloggera a nie tak jak wszystkie tylko do html'a? - bo jakoś tak wynika z twoich wypowedzi.
all