PDA

Zobacz pełną wersję : Przestał działać slider facebooka



james.bien
03-03-2014, 09:08
Kilka dni temu przestał działać slider facebooka. Wysuwa się, nie pokazuje jednak ikonek osób lubiących stronkę, jej adresu. Sprawdzałem dwa, przy okazji trafiłem również na inne strony na których podobne slidery też nie wyświetlały tych elementów. Czy coś zmieniło się w API facebooka? Czy może coś u mnie działa?
Jeśli u kogoś działa - może polecicie jakiś koniecznie darmowy modulik :up:.
JB

Karol99
03-03-2014, 14:20
Facebook Slide Likebox (http://extensions.joomla.org/extensions/social-web/social-display/facebook-display/15093?qh=YToxNjp7aTowO3M6ODoiZmFjZWJvb2siO2k6MTtzO jEwOiJmYWNlYm9vaydzIjtpOjI7czo5OiJmYWNlYm9vayciO2k 6MztzOjk6ImZhY2Vib29rcyI7aTo0O3M6OToiJ2ZhY2Vib29rI jtpOjU7czo1OiJzbGlkZSI7aTo2O3M6Nzoic2xpZGluZyI7aTo 3O3M6Njoic2xpZGVzIjtpOjg7czo3OiJzbGlkZSdzIjtpOjk7c zo3OiJzbGlkZXMnIjtpOjEwO3M6Njoic2xpZGVkIjtpOjExO3M 6NzoiJ3NsaWRlJyI7aToxMjtzOjc6Imxpa2Vib3giO2k6MTM7c zoxNDoiZmFjZWJvb2sgc2xpZGUiO2k6MTQ7czoyMjoiZmFjZWJ vb2sgc2xpZGUgbGlrZWJveCI7aToxNTtzOjEzOiJzbGlkZSBsa WtlYm94Ijt9) działa u mnie poprawnie. Sprawdź, czy jakiś dodatek do przeglądarki nie blokuje Ci wyświetlania "lubiących", tak robi np. Ghostery.

marian_mk
03-03-2014, 15:33
Mam podobny problem , ale to chyba nie dodatek do przegladarki gdyz u mnie nie wyświetla na FireFox, Chrome i Opera - to raczej cos w systemie Windows

james.bien
03-03-2014, 21:55
Blokuje mi na Firefoxie. Sprawdzałem na Chromie i IE9 - nie blokuje. Zagadka.

- - - Updated - - -

Dodam jeszcze, że nic nie robiłem specjalnego. Nic nie aktualizowałem, instalowałem. Działało i przestało.

Karol99
03-03-2014, 23:25
@james.bien: Tym bardziej wygląda mi to to jakiś dodatek do FF (Ghostery, Adblock?). Sprawdź co się dzieje na czystym profilu FF. Inna rzecz, że w tej sytuacji nie jest to szczególna uciążliwość.

@marian_mk: podobnie może działać np. jakaś blokada z firewalla. W innych przypadkach (poza joomlowymi rozszerzeniami) te miniaturki z FB na stronach www wyświetlają Ci się?

james.bien
12-03-2014, 18:45
Mieliście rację - blokuje dodatek do FF. Mam zainstalowanego KeeFox'a i to powoduje konflikt. Tak więc wiadomo, co było przyczyną.
Osobiście nie utrudnia mi to korzystania z FF. Jak pojawił się problem zastanawiałem się, czy problem ten jest lokalny (tylko u mnie) czy globalny (u innych slider też nie działa). Nadzieja w tym, że wchodzący na stronę nie mają tego dodatku:).
Mam też Adblock'a, ale on nie ma na to wpływu. Przy jego wyłączeniu i przy działaniu KeeFox'a slider też nie działa. Tak więc KeeFox.
Dzięki za podpowiedzi:)
Pozdrowionka