PDA

Zobacz pełną wersję : wolno pracujaca strona na joomla 3.2



Cioras
06-03-2014, 12:10
witam

Mam taki problem.

Migrowałęm z joomli do 1.5 na 3.2. Zakończyłem tworzenie strony, ale okazało się, że pracuje strasznie wolno. Zainstalowałem JotCache.
Skonfigurowałem go :7392

W opcjach programu dałem rechache i start.

Po włączeniu analizy systemu pokazuje 160 zapytań do bazy (analizę systemu mozna zobaczyć na stronie).

Nawet zaplecze "zamula"

Firma od hostingu twierdzi cos takiego:
"Nie jest to problem zapytań do bazy, bo nie ma żadnego zapytania w momencie kiedy proces PHP pracuje na 100% mocy CPU przez okres do ok. 8 sekund, po tych 8 sekundach uzyskuje rozmiar 256 MB i jest zabijany przez zabezpieczenie serwera które ma usuwać takie procesy.
Nie jest to też problem jak na stronie przebywa jedna osoba - problem pojawia się gdy stronę w jedym momencie dla różnych linków odczytuje wiele osob/botów - wówczas tworzą się kolejki procesów, każdy maksymalizuje CPU i powoduje generowanie przeciążeń.
Samo cacheowanie nic nie da, chyba że będzie to jakiś inny moduł niż ten który był już wgrany na serwer w dniu wczorajszym - mimo cacheowania - problem cały czas występował. Trzeba określić co w Joomli powoduje te maksymalizacje CPU - strona powinna oczytać się natychmiast po jej wywołaniu, jeżeli tak nie jest to znaczy że dany proces przeciąża host.
"

Adres strony testowej (na serwerze netlooka wylaczyli strone): http://www.irg.dev.joinnet.pl/

Macie pomysły co zrobić?? Te cachowanie pomoże? Może mam coś źle skonfigurowane? Jak daje Rechach to po jakimś czasie wyskakuje błąd serwera 500.

Z góry dziękuje za pomoc.

Cioras
06-03-2014, 13:24
mozna zamknac ttemat dwa moduly powodowaly obciazenie

palyga007
06-03-2014, 13:34
Fajnie by było napisać co to za modułu, a nuż widelec komuś się w przyszłości przyda..

Cioras
06-03-2014, 13:50
problem byl z modulem do chmury tagow - Joes Word Cloud