PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja uzytkownika w joomli a dostep do folderu na serwerze.



jasiek07
08-03-2014, 18:41
Witam, mam maly problem. Chce zeby czesc mojej strony byla dostepna tylko po zalogowaniu. No i wiadomo ustawiam uprawnienia cd konkretnych artykolow i zalatwione. Natomiast sa tresci na stronie ktore umieszczam w ramkach, a zrodla tych ramek znajduja sie w plikach php, ktore umieszczone mam w folderze, nazwijmy go "filmy", folder ten jest w katalogu www. No i sytuacja wyglada tak ze owszem bez zalogowania nie mozna obejrzec artykułu ale mozna obejrzec plik php z zawartoscia, ktora jest w ramce w tym artykule, poniewaz ma on uprawnienia wyswietlania dla www-data. Jesli zmienie uprawnienia to automatycznie rowniez ci co po zalogowaniu wejda w artykul to nie beda mogli wyswietlic go. Co moge zrobic zeby dostep do folderu "filmy" mialy tylko osoby zalogowane w joomli? Jesli to mozliwe?

jasiek07
08-03-2014, 21:12
moze jakis modul istnieje?

jasiek07
08-03-2014, 22:07
ok wydaje mi sie ze trzeba jakos skonfigurowac .htaccess i go wrzucic do folderu, generalnie na razie zablokowalem dostep z innych domen, a to juz wiele pomoglo, nie hotlinkuja zawartosci mojej strony, reszte dogram potem :)