PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł WS Portfolio



t4d
10-03-2014, 10:34
Witam

Posiadam na swojej stronie moduł do portfolio (ws-portfolio), niestety mam on graniczoną ilość dodawania plików.

Do portfolio mam możliwość dodania tylko 30 prac a ja chciałbym więcej. Dla podejrzenia modułu wrzucam plik z modułem i screeney

Screen 1 - to standardowy moduł
Screen 2 - to tyle pozycji na początek chciałbym mieć

Czy może ktoś pomóc jak zmienić to w domule i gdzie w kodzie to zrobić?

Jac
10-03-2014, 10:55
Najpierw dowiedz się, co na to firma, która sprzedaje ten moduł? Wsparcie na zakupione rozszerzenia widzę dają. Powinni pomóc.

t4d
11-03-2014, 08:50
Jacku, przed założeniem tego tematu zorientowałem sie że firma, która stworzyła ten moduł wydaje wyzsza wersję niż ja posiadam (tj. ver. 1.1) lecz w w wyższej wersji mam możliwośc powiekszenia do 50 prac w portfolio.

Ja natomiast potrzebuję możliwośći rozszerzenia modułu z możliwością dodania 80 prac na początek...

Pytanie tylko czy ktoś może zajrzeć do modułu i sprawdzić, czy da się go rozszerzyć...

mac
11-03-2014, 10:43
Aby pokazal sie kolejny wpis do pliku
mod_wsportfolio.xml w lini ok 439 po wpisie
</fieldset>
a przed
<fieldset name="ADDCSS" label="How to iclude this Module in your Content">

dodaj poniższy kod, wstawi ci on kolejna 4 zakladke Portfolio Item 31 z 1 wpisem nr 31,
zanim w podobny sposób zaczniesz wstawiac kolejne upewnij sie
czy wstawienie tresci w ten dziala,
bo moze trzeba dodac cos jeszcze

<!-- Items 31 -->

<fieldset name="ACC4" label="Portfolio Items 31">

<field name="desc31" type="wstitle" label="Portfolio Item 31" style="ws-line" />
<field name="type31" type="radio" class="btn-group" default="image" label="Item Type" description="Please choose which Type of Content this Item should been"><option value="image">Image</option><option value="video">Video</option><option value="link">Link</option></field>
<field name="filteritems31" type="text" label="Filteritems" default="" description="Type in the Filter ID's for this Element, also more then one is allowed, seperate them with a Whitespace" />
<field name="img31" type="media" preview="true" label="Image" description="Choose the Main Image for this Portfolio Element, without this Image the Item will not be shown" />
<field name="link31" type="text" label="Video or Link" default="" description="If you are choosing a Type of Video or Link for this Item, please include your Link or your Video Link here. For Video only copy the Browser URL from YouTube or Vimeo in this field" filter="raw"/>
<field name="headline31" type="text" label="Headline" default="" description="Here you can insert a Title for your Portfolio Element, HTML is allowed" filter="raw"/>
<field name="subline31" type="text" label="Subline" default="" description="Here you can insert a Subtitle for your Portfolio Element, HTML is allowed" filter="raw"/>
<field name="title31" type="text" label="Title" default="" description="If you are choosing a Type of Image or Video this will be the Text which is shown in the Lightbox" filter="raw"/>
<field name="linktags31" type="text" label="Linktags" default="" description="Optional: here you can insert Attributes for the Link like: rel='nofollow', target='_blank' or something similar" filter="raw"/>

</fieldset>


Jezeli dodawanie bedie dzialac
kolejne dodajesz analogicznie z kolejnymi numerami 32, 33 ....

t4d
11-03-2014, 11:06
temat zamykam problem rozwiązany:)

Jac
11-03-2014, 11:37
Mam wątpliwości, że to wystarczy do działania. Wprawdzie autorzy modułu dodali jakby z naddatkiem w pliku mod_wsportfolio.php wywołanie parametrów właśnie do 40 pozycji. Tylko w pliku XML pozycji zamieścili o 10 mniej. Pomimo tego trzeba będzie równolegle zwiększając ilość pozycji w pliku XML, dopisywać odpowiednią ilość pozycji w pliku mod_wsportfolio.php.

Przykładowo:

$type41 = $params->get('type41');
$filteritems41 = $params->get('filteritems41');
$img41 = $params->get('img41');
$link41 = $params->get('link41');
$headline41 = $params->get('headline41');
$subline41 = $params->get('subline41');
$title41 = $params->get('title41');
$linktags41 = $params->get('linktags41');
Itd.

To pierwsza sprawa. To jednak nadal nie będzie wszystko. Nowe pozycje w module nadal nie będą wyświetlane. Z tego co widzę, trzeba jeszcze dopisać kolejne pozycje w szablonach /tmpl. Tam również jest ograniczenie do 30 pozycji.

mac
11-03-2014, 13:08
Dlatego napisalem ze powinien potestowac, wiem ze w pliku mod_wsportfolio.php sa wpisy do 41, ale najpierw chcialem wiedziec czy dziala pierwsza czesc modyfikacji :) i gdzie wywali :) - ale dobrze ze juz napisales co i jak

Jac
11-03-2014, 13:15
Widać t4d nie przetestował do końca działania modułu, bo napisał po twojej odpowiedzi, że problem rozwiązany :D. A tu tylko parametry w adminie mu doszły :).

t4d
11-03-2014, 13:22
Jacku problem rozwiązany... na 100 % działa :) dziękuję wam za pomoc

jokam
03-04-2014, 23:36
Chce również wykorzystać ten moduł (ws-portfolio) do stworzenia na stronie małego portfolio.
Jednak po zainstalowaniu tego modułu nie mogę w nim nic zmienić, nawet nazwy nie mówiąc już o nadaniu pozycji itp.
Co trzeba zrobić aby moduł ten zadziałał ?