PDA

Zobacz pełną wersję : Blokada dodowania artykułów



Zabolxp
11-03-2014, 13:57
Drodzy Forumowicze, nie wiem czy ma to związek z bezpieczeństwem, czy to jakieś moje nie dopatrzenie. Nie wiem też jakie dane mam przedstawić.

W każdym razie system to Joomla 2.5.18. Próbując zapisać artykuł nie dzieje się nic poza dodaniem się # na końcu paska adresu. Nie wiem z czym to może mieć związek? Zaktualizowałem Joomlę do 2.5.19, ale niczego to nie poprawiło. Mam też drugą stronę na Joomli, wcześniej zaktualizowanej do 2.5.19. Tam nie ma żadnego problemu. Jak próbować rozwiązać ten problem? Próbowałem na wszystkich zaktualizowanych przeglądarkach.

Zabolxp
12-03-2014, 10:18
No i tak się kończy pisanie postów z gorącą głową. Sprawa była pilna i dopadła mnie panika. Oczywiście wystarczyło wyczyścić ciasteczka... Przepraszam za zamieszanie.

Nie mniej jednak dziwne, że dopadło to wszystkie przeglądarki na danym komputerze, skoro nie korzystałem z administracji na innych. Dodatkowo spróbowałem w Chromie na innym komputerze i było to samo, ale już na starym Explorerze w Windows XP nie było problemu. Nie rozumiem do końca, ale ważne, że działa.