PDA

Zobacz pełną wersję : 300 spartan



stone
17-02-2007, 19:28
Nie chodzę często do kina, czego bardzo żałuję, ale jak już się czasem wybiorę to wtedy ogladaj zwiastuny (nie mylić ze Zwiastunem;)) idę na następny film i tak przez jakiś czas:)
Dziś byłem na Rysiu, ale o tym w osobnym wątku, natomiast przez filmem leciał zwiastun 300. Nie słyszałem o tym filmie wcześniej, ale bardzo mi przypadł do gustu

Tu co znalazłem w sieci:
http://www.apple.com/trailers/wb/300/trailer1/large.html
http://www.apple.com/trailers/wb/300/trailer2/large.html

O 300 Spartanch już słyszałem dość dawno jako histori nieustraszonych wojowników stawiającym czoła przeważającym siłom wroga, czyli to co Tygrysu lubią najbardziej:) Do tego klimaty fantasy w filmie. może być naprawdę dobrza. Fakt że trailery wybierają to co najlepsze i nie zawsze oddaja ducha filmu, ale tak czy siak czekam na to z niecierpliwością

kamax
18-02-2007, 09:29
Gdzieś przeczytałem, że po premierze tego filmu w Niemczech, były owacje na stojąco. Już dawno widziałem zwiastun i czekam z niecierpliwością. Ludzie chwalą też ścieżkę dźwiękową. Z tego co słychać nie są to na szczęscie jakieś ''smuty'' w stylu Gladiatora , tylko porządne kawałki

stone
19-02-2007, 20:23
A nie wiesz może czy polska premiera bedzie tak jak światow 9 marca, czy jest jakieś przesunięcie?

kamax
19-02-2007, 21:00
Wg. Filmweb.pl polska premiera będzie 2007-03-23 . Trzeba czekać

stone
25-03-2007, 22:34
Dziś zobaczyłem reklamę powyższego filmu w jakiejś gazetce. I na samym środku było napisane "Film zainspirowany powieścią graficzną Franka Milllera" Dla nie zorientowanych film jest oparty o komiks Franka Millera. Ja rozumiem że u nas komiks kojarzy się literaturą dla blondynki, ale znowy bez przesady, nazwywać go powieścią graficzną?! To mi się tylko kojarzy z określeniem sprzątaczki - konserwator powierzchni płaskich :)
A przy okazji ktoś już widział? Bo ja na razie nie miałem czasu

kamax
25-03-2007, 22:44
Oglądałem! Bardzo dobry film. Z komiksu ewidentne elementy to bajkowy krajobraz i ta krew ( gdy ktoś dostanie mieczem lub włócznią obraz zwalnia i widać jak tryska krew w sposób komiksowy, czyli takie ''kuleczki itd'' - to trzeba zobaczyć) . No i sceny walki są naprawdę dobre

Thorn
13-07-2007, 13:17
bardzo bardzo dobry !