PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie daty



jacula
13-03-2014, 10:35
Witam
Na stronie mam moduł, który wyświetla mi krótką informację o planowanym wydarzeniu. problem w tym, że w nagłówku wyświetla datę (teroretycznie wydarzenia) a w praktyce datę publikacji artykułu. Wolałbym, żeby wyświetlał mi datę zadaną przeze mnie, a w najgorszym razie datę końca publikacji artykułu.
W pliku default.php modułu "mod_article_singles" znalazłem coś co mi się wydaje odpowiedzialne za wyświetlanie tej daty i nie wiem co powinienem zmienić, żeby wyświetlało się to co chcę


<?php if ($params->get('published_on')) : ?>
<span class="item_published">
<i class="icon-calendar"></i><?php echo JText::sprintf(JHtml::_('date', $item->publish_up, JText::_('DATE_FORMAT_LC3'))); ?>
</span>
<?php endif; ?>


Prosze o pomoc i z góry dziękuję

Jola
13-03-2014, 16:24
Wyłącz w ustawieniach artykułu wyświetlanie daty publikowania artykułu i włączyć datę zakończenia publikacji.
Mozesz przecież wstawić i własny tekst z datą.

jacula
13-03-2014, 17:23
Ale tam jest tylko: pokaż datę utworzenia, pokaż datę publikacji i podaj datę modyfikacji, a zakończenia nie ma. Bedę musiał pokombinować z własnym tekstem, chociaż ten miał ten plus że się wyświetlał nad wszystkim (obrazkiem, tekstem itd) ale może pokombinuje coś ze stylami.

Dzięki

Jola
13-03-2014, 20:06
Wystarczy, że w szablonie dasz zamiast

<?php if ($params->get('published_on')) : ?>
<span class="item_published">
<i class="icon-calendar"></i><?php echo JText::sprintf(JHtml::_('date', $item->publish_up, JText::_('DATE_FORMAT_LC3'))); ?>
</span>
<?php endif; ?>
wstawisz

<?php if ($params->get('published_on') && $item->publish_down != '0000-00-00 00:00:00') : ?>
<span class="item_published">
<i class="icon-calendar"></i><?php echo JText::sprintf(JHtml::_('date', $item->publish_down, JText::_('DATE_FORMAT_LC3'))); ?>
</span>
<?php endif; ?>
Oczywiscie możesz dodac inne warunki np dotyczące kategorii.
Zapisz zmiany korzystając z nadpisywania szablonem

jacula
14-03-2014, 08:35
Bardzo dziękuję za pomoc :-)