PDA

Zobacz pełną wersję : Zanikanie części artykułu. Proszę o pomoc.



Prixo
13-03-2014, 11:54
Witajcie,

Problem polega na zanikaniu kawałka modułu z aktualnościami. Korzystam modułu do przeglądania artykułów: EVO frontpage.
Przy uruchomieniu strony / Pierwszym wejsciu w aktulanosci ucina mi kawałek ostatniego artykułu.
Po odswieżeniu strony wszystko jest już ok.

Moze jestescie w stanie doradzic mi co z tym zrobic? :)

Tutaj link do strony:
http://przestrzendlamuzyki.zapto.org/joomla1/

Z góry dzięki

Jac
13-03-2014, 12:26
Tylko po co używać do tego modułu? Nie możesz skorzystać z wbudowanej w Joomla! funkcji artykułów wyróżnionych? Doskonale sprawdza się do prezentowania takich aktualności jak na omawianej stronie.

W module EVO frontpage już sam kod jest paskudny ;p "Divitis" i "Classitis". CSS też miażdży. Dlatego masz takie problemy. Trzeba by usiąść i zapanować nad tym, robiąc porządki w kodzie.

Próbując sobie ułatwić gotowym modułem, tylko sobie utrudniasz.

AndiC
13-03-2014, 14:50
W module masz ustawione: heigh: 516px
Zwiększ tą wysokość lub spróbuj pozamieniać overflow: na none (oczywiście w tym module) ale to już Ci podpowiedzą "Narzędzia dla programistów" w przeglądarce.

Prixo
13-03-2014, 15:38
Tylko po co używać do tego modułu? Nie możesz skorzystać z wbudowanej w Joomla! funkcji artykułów wyróżnionych? Doskonale sprawdza się do prezentowania takich aktualności jak na omawianej stronie.

W module EVO frontpage już sam kod jest paskudny ;p "Divitis" i "Classitis". CSS też miażdży. Dlatego masz takie problemy. Trzeba by usiąść i zapanować nad tym, robiąc porządki w kodzie.

Próbując sobie ułatwić gotowym modułem, tylko sobie utrudniasz.
Jac, probowałem zrobić to wbudowanym w Joomla artykułów wyróżnionych, ale nie potrafiłem jej skonfigurować, tak, żeby prezentowane artykuły były w tak estetyczny i pasujący do całości sposób jak w tym module.