PDA

Zobacz pełną wersję : Automatyczny system banowania



czosnek
13-03-2014, 16:25
Witam!
Szukam takiego komponentu jak "Automatyczny System Banowania".
Na mojej stronie jest takie małe forum. Za każdy złamany punkt regulaminu forum, moderator przyznaje odpowiednią ilość punktów karnych. Potem w zależności ile użytkownik "nazbiera" punktów karnych, zostaje zablokowany na pewien okres czasu. Po tym okresie moderator ma go odblokować. Niestety moderator ma dużo spraw na głowie i czasem zapomina odblokować użytkowników.

I teraz rodzi się mój pomysł, żeby zainstalować na stronie Taki Automatyczny System Banowania. Moderator tylko pilnuje, czy regulamin jest łamany, a jeśli kogoś złapie, zmienia rangę użytkownika na "zablokowany", wrzuca go do grupy "zablokowani", wklepuje do ASB ilość punktów karnych i zaznacza użytkownika, a system automatycznie przelicza punkty na czas blokady, banuje tego kogoś i zdejmuje blokadę idealnie po jej upłynięciu. Fajnie by było jeśli ASB wysłałby jeszcze do moderatora wiadomość, że blokada została zdjęta.

Oczywiście jeśli nie ma takiego systemu, który działa na zasadzie punktów karnych, zadowolę się zwykłym wpisywaniem czasu blokady.
Najbardziej zależy mi na automatycznym zdjęciu blokady idealnie po jej upłynięciu. Jeśli macie upatrzony jakiś taki system to podajcie nazwę, a ja sobie znajdę.
Pozdrawiam