PDA

Zobacz pełną wersję : JCE Media Manager - problem z playerem audio (Joomla 2.5)



Warszawiak
15-03-2014, 13:05
Witam!
Używam Media Manager. Jest to narzędzie umożliwiające wygodne wstawienie playera mediów. Otóż mam problem z playerem audio. Do plików audio używam JCE Media Playera. . Jego zaletą jest to, ze dobrze wyświetla się we wszystkich przeglądarkach na jakich patrzyłem (no może za wyjątkiem Opera Mobile dla Android). Wszystko byłoby świetnie gdyby nie jeden zasadniczy szczegół: otóż ten playerek po wejściu na stronę/podstronę buforuje wszystkie pliki automatycznie co wydłuża czas ładowania strony a do tego może pociągnąć kasę z kieszeni gdy korzysta się z dostępu mobilnego do internetu. W opcjach tego odtwarzacza jest Obszar ustawień "Wycofanie HTML5" a tam opcja "Ładowanie wstępne" gdzie z rozwijanej listy można wybrać Automatyczny/Brak/Metadane. Wydaje mi się, ze ta opcja jest za to odpowiedzialna ale co z tego skoro po ustawieniu brak i zapisaniu nic się nie zapisuje i zostaje na automatyczny.
W ramach media managera jest jeszcze odtwarzacz HTML5 audio. Z nim nie ma problemów z buforowaniem ale zupełnie inaczej/fatalnie wyświetla się w IE...
No i nie wiem co robić :(
Prosiłbym uprzejmie o poradę jeśli ktoś wie coś na ten temat jak się z tym uporać w ramach JCE Media Managera lub poleciłby mi inny odtwarzacz o podobnym, normalnym tj klasycznym wyglądzie, który nie buforował by wstępnie i działa/wygląda poprawnie w różnych przeglądarkach!

Pozdrawiam serdecznie,
Piotr L.

Warszawiak
15-03-2014, 14:37
Uzupełniając to AllVideos byłby idealny gdyby nie fakt, ze nie potrafi odtwarzać plików audio zlokalizowanych pod innymi adresami URL.
Dlatego ponawiam prośbę o radę.

Pozdrawiam,
Piotr L.