PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd wczytywania strony- nieprawidłowe przekierowanie



spike27
16-03-2014, 22:47
Na wstępie chciałbym naklikać, że użytkownikiem Joomli jestem już od kilku dobrych lat, jednak do tej pory była to wersja 1.x.x. Czas nie stoi w miejscu więc przesiadłem się na nowszą 3.2.3 i muszę przyznać, że uczę się prawie wszystkiego od nowa, dla tego też z góry przepraszam za lamerskie pytania i proszę o sporą dawkę cierpliwości.

Do rzeczy. Postawiłem stronę na Joomla 3.2.3. Wszystko niby działa, podgląd jest ok, spiąłem z domeną i po wpisaniu pożądanego adresu strony przeglądarka (Firefox) wyświetla komunikat:

"Nieprawidłowe przekierowanie
Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek."

Inną niepokojąca sprawą jest fakt, że w polu adresowym przeglądarki po wprowadzonej nazwie dopisuje się automatycznie "installation/index.php"

Jestem prawie pewny, że usuwałem z serwera plik installation. Wchodząć przez klienta też go nie widzę.


W przeglądarce IE strona nie portafi się załadować (jakby się wiesza).

Co może być przyczyną? Z góry dziękuję za konstruktywne odpowiedzi.

ramiro
17-03-2014, 23:28
Kolego powinieneś wiedzieć, mechanikowi trudno zdiagnozować auto bez użycia narzędzi. Bez linku do strony ograniczasz możliwości pomocy.
Po za tym trochę mało danych: jaki hosting, instalacja czy migracja.

Na początek sprawdź raz jeszcze czy na pewno usunąłeś wszystkie pliki instalacyjne.
Usuń casche z przeglądarki, potem sprawdź.

komodore
18-03-2014, 07:08
Bo miałeś usunąć folder installation, a nie plik.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

spike27
19-03-2014, 10:09
Walczyłem kilka dni ale jest sukces.
Stronę stawiałem zupełnie od podstaw, więc pełna instalacja.
Usunąłem cały folder instalacyjny.
Hosting- domena/serwer- nazwa.pl/NetArt.


Strona to: www.kluborka.pl

To co nie dawało mi spokoju to fakt, że wpisując bezpośrednio w oknie przeglądarki ścieżkę dostępu na serwer wszystko działało.
Wpisując nazwę domeny występował problem. To utwierdziło mnie, że sęk tkwi w odpowiedniej konfiguracji domeny.
Rozwiązanie okazało się wręcz banalne.
W panelu administracyjnym, za pomocą którego konfiguruję domeny miałem dwietakie same domeny, tzw. czeski błąd.
Jak to się stało nie mam pojęcia. Zrobiłem z tym porządek, skonfigurowałem i działa :)
dziękuję za pomoc

Gall Anonim
19-03-2014, 11:45
dwietakie same domeny
Teretycznie system na nazwa.pl nie dopuszcza tekiej sytuacji ale zdarzają się "kwiatki"

ramiro
19-03-2014, 23:39
Wyłącz diagnostykę systemu Joomla!.
Pozdrawiam.