PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z językiem czeskim.



artjoo
17-03-2014, 12:30
Witam.

Sprawa jest prosta. Robię stronę wielojęzyczną i nie działa mi język czeski. Wszystko jest ustawione tak jak trzeba (w przypadku angielskiego i polskiego wszystko jest dobrze... language swither wyświetla języki).
Zrobiłem dokładnie to samo co w innych językach a nadal nie działa.
Nawet mongolski wyświetla się poprawnie... :)

Joomla 3.0

Gdzie szukać przyczyny? Czy to może być wina plików z tłumaczenia?

mac
17-03-2014, 14:44
A czy możesz ustawić np zaplecze w języku czeskim?
I nie ten dział - to dzial dla 1.6-2.5

artjoo
19-03-2014, 08:04
Tak. Mogę ustawić język czeski jako język zaplecza. mam teraz 4 języki... polski, słowacki, czeski i angielski. W tej chwili tylko czeski przy takich samych ustawieniach dla wszystkich języków nie działa poprawnie. Nie pojawia się flaga czeska w przełączniku języków.Nie mam już pomysłu co zrobić. Jest możliwość podania witryny, loginu i hasła w celu sprawdzenia?

komodore
19-03-2014, 08:33
Jeśli masz stronę startową ustawioną w języku czeskim, to ta flaga Ci się nie pojawi. Ustaw startową jako dla wszystkich języków.
Bawiłem się przełącznikiem języków parę godzin, a i tak ostatecznie klientowi nie pasował i zbudowałem za pomocą menu i kategorii podział językowy.

artjoo
19-03-2014, 09:47
Zainstalowałem ponownie joomla 3.0 ale tym razem z językiem czeskim jako podstawowym. Potem za pomocą kreatora wielojęzyczności dodałem polski i działa... wszystko wygląda dobrze. Ale nadal nie umiem tego zrobić w poprzedniej instalacji... dla każdego języka ustawię wszystko. Ale czeski... nie działa... Po prostu czeski film... Dziękuję za odpowiedzi.