PDA

Zobacz pełną wersję : poproszenie o zalogowanie się przy przejściu do kategorii wymagającej rejestracji



przemek77
17-03-2014, 23:15
Chcę ograniczyć uprawnienia do jednej kategorii, przeglądanie jej wymagałoby zalogowania.
Chciałbym żeby użytkownik po kliknięciu w menu na pozycję o typie "Jedna kategoria artykułów - przegląd", był poproszony o zalogowanie się, obecnie wyświetla się standardowy komunikat o błędzie 404.

Przy pojedynczych artykułach(wymagających zalogowania) nie ma tego problemu, użytkownik zostanie poproszony o autoryzacje, a przy odwołaniu się do podglądu listy artykułów błąd 404. Macie pomysł, albo dodatek na moją bolączkę ;)? Dzięki

Gall Anonim
18-03-2014, 00:46
Robiłem jakiś porąbany myk w tej sytuacji => bodajże przegląd kategorii był w menu ukrytym z poziomem dostępu elementu menu i wszyskich następnych dla zarejestrowanych - natomiast w menu zwykłym umieszczełem alias do tegoż elementu menu ukrytego i działało => jakoś tak to leciało.
Pzdr

przemek77
18-03-2014, 22:24
Dzięki za pomoc, problem rozwiązany według Twoich wskazówek.

Reasumując:
1. nowy moduł typu menu i z uprawnieniami tylko dla użytkowników specjalnych
2. projektant menu i zakładamy nowe menu a w nim pozycję typu "jedna kategoria - przegląd" widoczną tylko za zarejestrowanych użytkowników
3. Podajemy alias tamtej pozycji w tym miejscu gdzie chcemy