PDA

Zobacz pełną wersję : [Szukam] Ogłoszenia drobne płatne za liczbę znaków



docxxx
19-03-2014, 13:17
Szukam szukam i nie mogę znaleźć. Potrzebny jest nam component ogłoszeń drobnych do gazety. Musi spełniać jedynie dwie rzeczy:

- płatne za liczbę znaków (np. 5 zł co 100 znaków)

- obsługa polskich płatności (dotpaje i td.)

DJ-Classifields, które kupiliśmy, nie spełnia tych wymagań. Nie można płacić za liczbę znaków. Nie ma takich ustawień i raczej nie będzie, mimo naszych usilnych próśb.

Czy jest coś takiego, co spełnia nasze wymagania?

Winnetou
19-03-2014, 13:38
Nie ma.

komodore
19-03-2014, 14:22
Po modyfikacji sobi pro da radę.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

docxxx
19-03-2014, 14:41
Co to znaczy "daje radę"? Czy można płacić za każde X znaków?

komodore
19-03-2014, 16:29
Ma wbudowaną obsługę płatności za wpisy. Wystarczy zmodyfikować naliczanie opłat aby było za ilość znaków.

docxxx
07-05-2014, 14:19
Ma wbudowaną obsługę płatności za wpisy. Wystarczy zmodyfikować naliczanie opłat aby było za ilość znaków.

A gdzie można to ustawić? Mnie się nie udało

zwiastun
07-05-2014, 15:00
A gdzie można to ustawić? Mnie się nie udało
A ktoś Ci napisał, że można to "ustawić"? @Komodore wyraźnie pisał, że trzeba zmodyfikować naliczanie opłat.

docxxx
07-05-2014, 15:21
Myślałem, że "zmodyfikować" oznacza pogrzebać w opcjach, a nie w kodzie.

ps. Ciągle się zastanawiam, czy to takie trudne, aby dodać opcję naliczania opłat za X znaków? Kompletnie tego nie rozumiem. Wiem, że to zabrzmi jak głupie gadanie, ale jak kiedyś biegle posługiwałem się kilkoma językami programowania, to napisałem sobie taki landing page. Zliczał, dodawał opcje, publikował, dodawał do bazy, był od tego panel. To były czasy Joomli 1 (ale ja nie pisałem tego pod pod J!). Nie chce mi się wierzyć, że tacy wyjadacze jak Ci od DJ Classfieds nie potrafią tego zrobić. A przeciez ich komponent jest płatny i ja za niego zapłaciłem. Nie zdziwie się też, jak zaraz jeden mądrala z drugim odpisze mi "to se sam napisz". Napisałbym, ale programowanie odeszło w cień na rzecz innych obowiązków.

zwiastun
07-05-2014, 15:42
A przeciez ich komponent jest płatny i ja za niego zapłaciłem.
Wybacz, ale to naprawdę dziecinne myślenie: zapłaciłeś za to, co wybrałeś i kupiłeś. To coś ma taki a nie inny zestaw opcji.
Kwestia, czy łatwo, czy trudno opracować takie rozwiązanie, nie ma tu nic do rzeczy.
Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania, a nie programujesz - napisz do autorów, uzgodnij warunki wykonania pracy i po sprawie. Na tym polega ten biznes.

docxxx
07-05-2014, 15:51
Nie o to mi chodziło, że "płace, żądam". Po prostu, mój pomysł nie jest nie wiadomo jak odjechany, dlatego zdziwiłem się, że nie było odzewu.

Gall Anonim
07-05-2014, 20:15
@docxxx to tak jak z kolejnymi wersjami samochodów, kiedyś pasy bezpieczeństwa można było dorobić, potem dokupić a teraz trzeba zapinać.
Więc zapewne w komponencie DJ kiedyś pojawi się taka opcja ale na chwilę obecną musisz zlecić jej dorobienie, z doświadczenia wiem że opcje niestandardowe są dorabiane za dodatkową opłatą - aczkolwiek pamiętaj że jest to opcja poza standardem i aktualizacja komponentu może skutkować "zanikiem funkcjonalności dodatkowej".
Pzdr

komodore
07-05-2014, 20:42
A gdzie można to ustawić? Mnie się nie udało
Zależy od szablonu, który używasz w sobipro. Przerabiałem taką płatność jeszcze na sobipro 1.0.8 i nie pamiętam co i gdzie. Jak to wygląda teraz musisz sam poszukać lub daj ogłoszenie w dziale zleceń.