PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa rejestracja logowanie itp.



Dawka117
19-03-2014, 14:25
Witam, skorzystałam z gotowego szablonu dla Joomli 2.5 "Favourite"
Domene i serwer mam na nazwa.pl

Stworzyłam nowe menu, wybrałam typ pozycji menu na "rejestracja", umieściłam je w module u góry strony.

Jednak nie działa, za każdym kliknięciem pokazuje się jednakowy komunikat


[404] File Not Found : Plik nie istnieje



Podany w zapytaniu URL /rejestracja.html nie został odnaleziony na tym serwerze.







The requested URL /rejestracja.html was not found on this server.




Jeśli próbuje stworzyć zaloguj/lub inną podstronę - ta sama sytuacja.

W konfiguracji globalnej:
Mam zaznaczone na TAK: proste adresy, zastosuj z przepisywaniem URL, adresy z przedrostkiem
Zaznaczone NIE: aliasy w unikodzie

Proszę o pomoc.:)

zwiastun
19-03-2014, 14:30
Czy zmieniłaś nazwę pliku odpowiedzialnego za przepisywanie adresów (zależnie od serwera - htaccess.txt na .htaccess albo web.config.txt na web.config)?

Dawka117
19-03-2014, 14:39
Po zmianie nazwy htaccess.txt na .htaccess wyświetla mi się (po kliknięciu w zarejestruj)
Po zmianie web.config nie zmienia się nic.


Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@dawka.nazwa.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.



Według tej informacji muszę skontaktować się z administratorem serwerem, czy jest inne rozwiązanie, Pozdrawiam

zwiastun
19-03-2014, 14:46
Wyłącz przepisywanie URL. Twój serwer nie pozwala na stosowanie .htaccess, a więc i na translację adresów.

Dawka117
19-03-2014, 14:48
Dziękuje :)