PDA

Zobacz pełną wersję : chcę na stronkę w j 2.5 wstawić film z youtube wklejam taki kod w edytor jce i nic ni



miałczek
20-03-2014, 14:04
Witam chcę na stronkę w j 2.5 wstawić film z youtube wklejam taki kod w edytor jce i nic nie ma , w edytorze ustawiłem public nie filtruj administrator nie filtruj i nic .
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/r0UxWVCIsgE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

tomaszek83
20-03-2014, 14:57
Do wstawiania filmów z YT i nie tylko na strony oparte o CMS Joomla są odpowiednie rozszerzenia typu AllVideos. Poszukaj tutaj (http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/multimedia-players/video-players-a-gallery)!

miałczek
21-03-2014, 07:23
a czy jest takie coś żeby wstawiać filmy prosto na swoją stronę bez udziału youtube ?

Gall Anonim
21-03-2014, 08:31
a czy jest takie coś żeby wstawiać filmy prosto na swoją stronę bez udziału youtube ?
hi, hi
Między wieloma innymi => allvideos :up:
Aczkolwiek pamiętaj;
W przypadku wstawienia z youtube film nie pakuje się do bufora przeglądarki - co ma zasadnicze znaczenie w odniesieniu do urządzeń mobilnych.
all (Videos)

monbaj
11-05-2014, 23:51
A jak wstawić film wewnątrz artykułu?

Gall Anonim
12-05-2014, 09:06
A jak wstawić film wewnątrz artykułu?
Problem polega na tym że "pomoc" edytora w formatowaniu tekstu jest również często klątwą w przypadku osadzania obiektów ponieważ "poprawia" on kod "wklejki" następstwem czego jest to że właśnie wideo z YT nie pracuje.
Trzeba wówczas przełączyć edytor w konfiguracji globalnej na czysty (czyli tak naprawdę żaden // jest taka opcja) i wówczas wstawiać kod.
Pzdr