PDA

Zobacz pełną wersję : Jedna kategoria artykułów - przegląd. Nie chce aby wyświetlał wszystkich artykułów



panda86
20-03-2014, 20:46
Witam,

budując stron, skożystałem z opcji Jedna kategoria artykułów - Przegląd - za pomocą tego z top menu mam podmenu wyświetlane po lewej stronie, ale w po prawej wyświetla mi wszystkie artykuły po kolei, w dodatku się rozjeżdża..

Chciałbym żeby po wybraniu pozycji z topmenu otwierało sie menu pionowe a w contencie, wyświetlana była np, od razu pierwsza podstrona.. - jak tego dokonać?

zwiastun
20-03-2014, 23:22
Proponuję najpierw poczytanie tych obszernych opisów na wiki.

Gall Anonim
21-03-2014, 08:46
Chciałbym żeby po wybraniu pozycji z topmenu otwierało sie menu pionowe a w contencie, wyświetlana była np, od razu pierwsza podstrona.. - jak tego dokonać?
-utworzyć element menu który będzie przeglądem z konkretnej kategorii,
- jeżeli mają się wyświetlać tylko konkretne artykuły użyj typu - przegląd wyróżnionych i wskaż kategorię, a w kategorii wyróżnij oczekiwane w wyświetlaniu artykuły,
- w konfiguracji powyższego elementu menu ustaw aby wyświetlał ci się jeden główny artykuł i oczekiwaną kolejność, n.p.od najstarszych do najnowszych,
- moduł drugiego menu przypisz do pierwszego elementu menu tylko, nie przeklejaj artykułów z innych stron lub edytorów bezpośrednio,
all