PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działa styl szablonu dla pozycji menu



jurny
21-03-2014, 10:39
Mam taki kłopot, przestała mi działać możliwość przypisywania stylu szablonu do pozycji menu. Działa tylko opcja przypisania stylu globalnie dla całej strony. Przestało działać nagle więc możliwe, że po wgraniu jakiegoś pluginu, próbowałem je wyłączać jednak bez skutku. Dziwna sprawa jest taka, że z dnia na dzień styl przestał się wyświetlać dla danej pozycji, mimo tego, że nic nie robiłem ze stroną.... czy to możliwe żeby coś takiego się wydarzyło? Samo???

Joomla! 3.2.3
Szablon kupiony tu: http://www.joomspirit.com/template-joomla/template-full-screen-6/

Niestety wsparcie dewelopera się poddało, nie wiedzą ni cholery co mogło się stać. Wystawili mnie... :(

Wolałbym nie podawać publicznie adresu strony ze względu na google (prv). Czy ktoś miał podobną sytuację? W googlach anglojęzycznych i polskich niestety nic nie znalazłem... terminy gonią, Klient czeka a ja w czarnej...

Jako, że to świeża wersja joomli temat może się przydać w przyszłości.

Gall Anonim
21-03-2014, 10:48
Niestety wsparcie dewelopera się poddało, nie wiedzą ni cholery co mogło się stać.
Stawiam na to że aktualizowałeś Joomla i jego wysokość deweloper nie zwrócił uwagi na ten fakt oraz efekty - mogę się naturalnie mylić ale od ostatnio co aktualizacja Joomla 3.x.x dzieją się większe lub mniejsze cudeńka i trzeba sobie z tym radzić.
Pzdr

jurny
27-03-2014, 11:25
Udało mi się zlokalizować przyczynę. Oczywiście była bliżej niż myślałem :)

Chodzi o plugin, konkretnie Edytor: http://www.joomlackeditor.com/

Wyłączałem wcześniej pluginy i sprawdzałem, ale musiałem albo pominąć, albo samo wyłączanie nie pomagało. Dopiero na serwerze lokalnym, podmieniając pliki z czystej wersji w folderze /plugins/system wyświetlił się poprawnie styl.

Reasumując - Plugin krzaczył stronę. Polecam w podobnej sytuacji sprawdzać jak zachowuje się strona na czystej wersji bez pluginów, dodając je po koleji, samo wyłączanie i włączanie w panelu w moim przypadku nie pomogło.