PDA

Zobacz pełną wersję : Klasy css w parametrach artykułów.



rob_roy
18-02-2007, 13:10
W jaki sposób zmienić wygląd artykułów w danej kategorii artykułów.

Wpisuję klasę w parametrach, dodaję ją do pliku ze stylami css i jedyna zmiana jest taka, że artykuł wygląda tak jak jest to opisane w podstawowej klasie .content .

Dlaczego nie jest wykorzystywana klasa utworzona przeze mnie ?

rob_roy
18-02-2007, 18:52
Naprawdę nikt nie może pomóc ?

Chodzi o opcje "przyrostek klasy css", wpisuję tą nazwę klasy i określam ją w pliku css, odpowiedzialnym za wygląd templatki, ale nie działa tak jak powinno.

Używam tamplatki "Made Your Web", jeżeli nie wpiszę nic w pole przyrostka klasy css, to artykuł wygląda tak jak to jest określone w .contentpaneopen.
Jak wpiszę nazwę klasy w te pole, to wtedy artykuł wygląda tak, jak to jest określone w .content .

Dlaczego nie odwołuje się do klasy, której nazwa jest wpisana i która także znajduje się w pliku css ?

Jac
18-02-2007, 21:00
A czy przyrostek dodajesz np. w taki sposób:

.contentpaneopen-przyrostek {
}

a w parametrach artykułu podajesz nazwę tego przyrostka w postaci:

-przyrostek

Jeśli robisz wszystko prawidłowo, to nie mam bladego pojęcia, dlaczego u Ciebie nie działa :/

rob_roy
18-02-2007, 21:27
Wielkie dzięki, źle wpisywałem całą nazwę klasy, wszystko ok.

Wcześniej chciałem sprawdzić w dziale Pomoc, ale nie działa.

rob_roy
18-02-2007, 21:32
Jeszcze korzystając z okazji, chciałem zapytać w jaki sposób powiązany jest .contentpaneopen z .contentheading .

Jeżeli zrobię oddzielną klasę .contentpaneopen-test to jak powiązać to z klasą .contentheading-test ?

rob_roy
18-02-2007, 21:34
Po szybkim namyśle, wpisując przyrostek -test w parametrach, będzie on się odnosił to wszystkich klas z przyrostkiem -test, tak ?