PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z logowaniem do zaplecza pod FF / na IE logouje się normalnie.



panda86
23-03-2014, 18:00
Jak w temacie.. - mam taki oto problem że nie mogę zalogować się do zaplecza.. Wpisuje login / hasło, zatwierdzam a efekt taki jakbym odświeżył stronę logowania...

na IE działa normalnie.. - nie instalowałem żadnych dodatków, aktualizacji itd.. - macie jakieś pomysły..???

Wyczyszczona pamięć podręczna przeglądarki - zero efektów.

komodore
23-03-2014, 18:03
Wyczyść cookies w przeglądarce i ewentualnie tabelę xxx_session w bazie danych.

panda86
23-03-2014, 18:12
opcje nr 1 zrobiłem zanim napisałem posta...
opcja nr 2 - nie przyniosła efektów

komodore
23-03-2014, 18:30
A masz włączoną w przeglądarce obsługę cookies i javascript?

panda86
23-03-2014, 19:47
Ok, udało się... - musiałem wejść w opcje FF i ręcznie usunąć ciasteczko.. - tylko dlaczego nie poprawiło się po wyczyszczeniu wszystkiego przez przeglądarkę ani Cclener'a? Jak najlepiej ustawić przeglądarkę pod kątem tych ciasteczek? Żeby zachowywał do wyłączenia programu..? bo może one po prostu straciły ważność i dlatego taki wałek był.. - nie wiem :)

komodore
23-03-2014, 21:12
Ja ustawiam przeglądarki tak, aby nie używały pamięci podręcznej i czyściły wszystkie nowe cookies przy opróżnianiu (te które zostawiłem działają, a wczytane w nowej sesji są usuwane po wyłączeniu przeglądarki).

dviper
24-03-2014, 12:49
Polecam dodatek WebDeveloper do ff, chrome itp
Czyści wszystko jednym kliknięciem i zawsze pomaga na problem z logowaniem do panelu