PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie wyskakujące poza tabelę



romekkoz
24-03-2014, 11:45
Jestem nowy w Joomla! i już mam mały problem. Otóż muszę przygotować stronę na której znajduje się lista przedmiotów ze zdjęciami, po kliknięciu w zdjęcie ma pojawić się powiększenie. Każdego przedmiotu jest kila rodzajów, więc postanowiłem pogrupować listę przedmiotów a obok do każdej grupy przyporządkować zdjęcie. Problem pojawia się po dodaniu zdjęcia. Robię to na tabelach. Z lewej mam opis przedmiotu a z prawej zdjęcie. W podglądzie wszystko jest ok, natomiast po przejściu do artykułu zdjęcie zawsze jest poza tabelą a poniżej opis. W kodzie strony wszystko wygląda w porządku, więc w czym jest problem? Korzystam z mavik Thumbnails, ale w Simple Image Gallery extendet jest dokładnie ten sam problem. Nawet jeśli dodam zdjęcie bez żadnego dodatku (tzn bez powiększenia) zdjęcie zawsze znajduje się poza tabelą? Jak powinienem to zrobić?
Pozdrawiam,

marian_mk
24-03-2014, 11:54
nie stosowac tabel

romekkoz
24-03-2014, 12:37
Okej, zawsze jest to jakiś sposób. Ale jak w takim wypadku mam wypozycjonować np. po 2 przedmioty w rzędzie z ich opisami, aby to wszystko 'trzymało się kupy'? WYSWIGowy edytor w Joomla! nie za wiele mi pozwala.

- - - Updated - - -

Stworzyłem styl do div'a i wszystko śmiga jak należy, dzięki!