PDA

Zobacz pełną wersję : Dla nerwusów takich jak ja :-) => nazwa.pl



Gall Anonim
25-03-2014, 21:23
Właśnie zdechły im sprzęty

Błąd XX:41

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj odświeżyć stronę, tym razem na pewno wszystko pójdzie ok!



=> wszystkie witryny które mam na nazwie kaupt
:lol:
Jestem osobą numer 76 w kolejce oczekujących na kontakt operatorem

wini74
25-03-2014, 21:32
u mnie na szczecie wszystko "chyba" działa ;-)

Gall Anonim
25-03-2014, 21:45
U mnie już też :-)

YoJoe
26-03-2014, 12:48
Idą w zaparte na FB, że wszytko działa podczas gdy jedna z kolejnych odpowiedzi: "problem może się jeszcze pojawić u części klientów"
Kto ma tego farta ?

marian_mk
26-03-2014, 14:09
Od czasu jak "puscili" serwer w promocji za grosze zrobiło się dziadostwo , co rusz wyskakuje komunikat
Błąd XX:12 Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj odświeżyć stronę, tym razem na pewno wszystko pójdzie ok!

Gall Anonim
26-03-2014, 15:59
d... blada
właśnie godzina pracy poleciała mi w kosmos
Błąd XX:18

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj odświeżyć stronę, tym razem na pewno wszystko pójdzie ok!


Od 5 minut odświeżam i to samo

- - - Updated - - -

Uwaga:
Jak mniemam ważna informacja dla wszystkich!
Właśnie jako rekompensatę za poniesione starty w wyniku obecnych awarii serwerów na nazwa.pl
dostałem 30% rabat na przedłużenie usługi serwera
Jeżeli ktoś z was ma taki problem jak ja - walczcie o swoje - wystarczy zapytać jak mają zamiar zrekompensować poniesione straty.
All

Grupavs
26-03-2014, 20:29
Tak informacyjnie. Jakie serwery polecacie? :) Bo do dzisiaj nazwa.pl uważałem za najmniej awaryjną hihhi.

Gall Anonim
26-03-2014, 20:35
Jakie serwery polecacie?
Nie ma reguły - bo dzisiaj jest dobrze a za pół roku kaszana i tak w kółko Macieju
A nazwa.pl już od dwóch godzin ani dygnie (piszę tutaj o swoim hosting'u)
Chyba jak tylko dygnie przerzucę roboty na mój drugi - tyle że u innego dostawcy.

wini74
26-03-2014, 20:41
u mnie na szczecie wszystko "chyba" działa ;-)

już nie ;-(

kamax
26-03-2014, 21:43
Uwaga:
Jak mniemam ważna informacja dla wszystkich!
Właśnie jako rekompensatę za poniesione starty w wyniku obecnych awarii serwerów na nazwa.pl
dostałem 30% rabat na przedłużenie usługi serwera
Jeżeli ktoś z was ma taki problem jak ja - walczcie o swoje - wystarczy zapytać jak mają zamiar zrekompensować poniesione straty.
All

NIestety, żadna promocja :/ Zawsze, gdy przychodził czas na przedłuzenie hostingu i dzwonili do mnie, to i bez awarii 25% rabatu dostawałem
Za to co się dzieje powinno być więcej

dumes
27-03-2014, 13:08
NIestety, żadna promocja :/ Zawsze, gdy przychodził czas na przedłuzenie hostingu i dzwonili do mnie, to i bez awarii 25% rabatu dostawałem
Za to co się dzieje powinno być więcej


Dokładnie to jest ochłap25-30% za tą awarię, która trwa do dziś dla niektórych osóba przez pewien czas dla wszystkich którzy mają active.
Jeśli komuś kończy się okres abonamentowy to wystarczy powiedzieć że drogo i odchodzę do konkurencji i nagle znajduje się 40-50%

zeki
27-03-2014, 17:10
Pady się zdarzają ale 3 dni to już perwersja. Dziś gadałem z kumplem to mu przywrócili wersję strony z dnia poprzedniego - nawet szkoda gadać na ten temat. Ciekawe co teraz w SERPach będzie po takim zawirowaniu? Google już zaczęło bibździeć i indeksować te ichnie strony błędów.