PDA

Zobacz pełną wersję : usuniecie twardej spacji z artykulu



rox11
18-02-2007, 20:22
Jak pisze artykuł w edytorze to mam problem później ze zmieszczeniem go na stronie jeżeli stronę mam podzieloną na dwie szpalty i wtedy sie strasznie sie rozjeżdża.
Jak robię podgląd w html to widzę, że w miejscach spracji mam znak  . czyli twarda spacja, której nie wstawiałem specjalnie jako twarda.

Tomasz Walburg
20-02-2007, 09:18
Może czas zmienić edytor? Ja używam JoomlaFCK wersję zmodyfikowaną i nie pamiętam, abym miał takie problemy...

stoper
08-07-2009, 10:53
prosze bardzo o pomoc - mam problem:
w artykulach na poczatku kazdego paragrafu ukazuje mi sie "spacja", tzn jak paragraf zaczyna sie np. "To jest forum." to wyswietla mi sie pozniej na stronie: "SPACJATo jest forum".
czy ktos wie jak usunac taki problem? nie wiem, dlaczego tak sie dzieje, a jestem poczatkujacy...
bardzo dziekuje za pomoc!

zwiastun
08-07-2009, 13:12
Wyświetla się spacja (odstęp) czy słowo "spacja"? Jeśli odstęp, to prawdopodobnie masz gdzies w arkuszu stylów określone text-indent.

hecz
08-07-2009, 22:48
Jak pisze artykuł w edytorze to mam problem później ze zmieszczeniem go na stronie jeżeli stronę mam podzieloną na dwie szpalty i wtedy sie strasznie sie rozjeżdża.
Jak robię podgląd w html to widzę, że w miejscach spracji mam znak . czyli twarda spacja, której nie wstawiałem specjalnie jako twarda.
Po pierwsze poczytaj o podstawowych znacznikach html, po drugie wyłącz edytor i pisz artykuły bez edytora ze znacznikami - pozbędziesz się wielu problemów typu "każdy artykuł inaczej wygląda" lub "coś mi wstawia samo" :D

stoper
09-07-2009, 23:02
Wyświetla się spacja (odstęp) czy słowo "spacja"? Jeśli odstęp, to prawdopodobnie masz gdzies w arkuszu stylów określone text-indent.
dziekuje bardzo, chodzilo o odstep, zadzialalo :)