PDA

Zobacz pełną wersję : download



monbaj
26-03-2014, 20:38
Witam Panstwa, jak sprawdzić ilość osób, która pobrała dany załącznik do tekstu? Bardzo proszę o pomoc, siedze już nad tym kilka godzin i na nic nie wpadłam.:hmm:

Gall Anonim
26-03-2014, 20:45
Użyć komponentu załączniki i widzisz ilość pobrań

monbaj
26-03-2014, 21:01
Tak, tak, ale mi nie chodzi o ilośc pobrań, tylko żeby sprawdzić w jakiś sposób KTO pobierał, lub żeby gdzieś zapisywał Kto pobrał załącznik ze strony

Gall Anonim
26-03-2014, 21:50
co to znaczy w jaki sposób?
i jakim cudem system ma wiedzieć kto?
To jest dla tylko zarejestrowanych użytkowników - czy pobrać mogą wszyscy
Bo albo ja czegoś nie rozumiem albo brak jakiejś informacji.

monbaj
26-03-2014, 22:06
No tak, ale nieraz zarejestrowany użytkownik nie pobiera nic ze strony, chociaż oczywiście ma taką możliwość i ja właśnie pyatam, czy ktoś coś takiego stosował, żeby pokazywał dane ludzi, którzy pobierali załączniki z danej strony, Bo ja potrzebuje uzyskać taką informację i nie wiem jak do niej dotrzeć.

zwiastun
26-03-2014, 22:15
O ile dobrze pamiętam, prawdopodobnie była taka możliwość kontroli w DocManie. Czy jest w najnowszych wersjach, nie wiem.

monbaj
26-03-2014, 22:50
Dzięki, sprawdzę, potrzebuje mieć taką funkcję...

Tor_
27-03-2014, 11:14
Możesz równi zainstalować wewnętrzne statystyki ExtraWatch (w wersji płatnej) i zobaczysz na bieżąco dokładnie kto gdzie był i co robił

monbaj
27-03-2014, 11:45
dziękuję za podpowiedź.

monbaj
04-04-2014, 17:49
Witam,

pytałam już jakiś czas temu o to jak sprawdzić, kto pobrał załącznik, można to jakoś w joomli sprawdzić, jest jakiś moduł do tego?

Gall Anonim
04-04-2014, 18:22
kto pobrał załącznik
Konkretnie => jakie informacje o osobie pobierającej mają być gromadzone, użytkownik zarejestrowany czy anonimowy.
all

zwiastun
04-04-2014, 18:47
Możesz wyjaśnić, po co założyłeś kolejny wątek na ten sam temat?

monbaj
04-04-2014, 19:00
bo nie mogę znależć poprzedniego, przepraszam bardzo...

teraz pokazuje ilośc osób jaka ściaga załączniki, a ja potrzebuję mieć dane troche bardziej szczegółowe... może imię nazwisko? czy nazwa stanowiska, firmy?

zwiastun
04-04-2014, 19:19
bo nie mogę znależć poprzedniego
Gdy klikniesz swój nick w miniprofilu po lewej stronie, wyświetla Ci się odnośnik Zobacz posty. W ten sposób odszukujemy m.in. swoje posty.


a ja potrzebuję mieć dane
W odpowiedzi podaliśmy Ci dwa rozwiązania. Sprawdziłeś?

Na marginesie: rozumiem, że "potrzebujesz". Taka ścisła kontrola użytkowników (imię i nazwisko, kiedy, gdzie i z kim), czasem się przydaje (zwykle różnego rodzaju służbom specjalnym). Ale rozumiem, pracujesz w takiej firmie lub dla takiej firmy. Mam zatem nadzieję, iż zdajesz sobie również sprawę, że o gromadzeniu takich danych i celu ich gromadzenia musisz poinformować GIODO, spełniając przy tym sporo warunków dodatkowych. Z innych Twoich problemow zgłaszanych na forum można wnioskować, że przynajmniej na tym etapie swego doświadczenia - raczej nie będziesz w stanie spełnić tych dodatkowych warunków.
Zastanów się zatem, czy rzeczywiście są Ci te dane do czegoś potrzebne.

monbaj
04-04-2014, 19:31
jedno co wiem na pewno, to to że proszę o pomoc... nie jestem tutaj, żeby zastanawiac się jak inteligentnie napisac post... nie mi te dane sa potrzebne tylko mojemu szefowi, teraz załączniki z mojej strony moga pobierac tylko zalogowani użytkownicy, więc pewnie chodzi mu o to żeby pokazywał mu, czy gdzies rejestrował tych, ktorzy ciągneli załączniki...

zwiastun
04-04-2014, 20:19
Mnie się tłumaczyć (ani Twój szef) nie musisz. A z uwagi, jaką poczyniłem na marginesie, racz wysnuć odpowiednie wnioski (nie trzeba do tego zbytniej inteligencji).
Szkoda, że zamiast podejmować bezsensowną polemikę, nie odpowiedziałeś na pytanie ad meritum: sprawdziłeś, co Ci doradzono wcześniej. Jeśli nie, nie pisz niepotrzebnie.

monbaj
04-04-2014, 20:31
oczywiscie, ze sprawdzilam... Docman... piszac dzisiaj tutaj, myslałam, że moze ktos napisze cos wiecej, docman jest platny i dluga droga przede mna zaczym go zainstaluje i przetestuje... poniewaz musze prosic szefów o reakcje... statystyki mam w Google Analitics, ale takich info nie mam...

zwiastun
04-04-2014, 20:38
statystyki mam w Google Analitics
A czy Tor_ pisał o statystykach Google Analytics?

http://www.extrawatch.com/2012-10-19-08-38-00

monbaj
04-04-2014, 20:58
Dziękuję, zaraz przetestuje darmową wersję.