PDA

Zobacz pełną wersję : K2 + społeczność



bushaya
27-03-2014, 18:44
Witam,

Jestem w trakcie tworzenia anglojęzycznego portalu opartego na komponencie K2. Sęk w tym, że oprócz strony na której użytkownicy mogą czytać artykuły przydałoby się trochę "życia". Chciałbym rozszerzyć stronę o następujące możliwości:

-dodawanie artykułów/kategorii do ulubionych
-subskrypcja kategorii
-dodawanie użytkowników do grona znajomych i możliwość wysyłania do nich wiadomości
-komentarze i forum (wbudowane komentarze zamienię na Komento)

Więc tak... wiem, że z tym wszystkim poradziły by sobie komponenty takie jak CB czy Jomsocial ale zdaję sobie sprawę, że nie wykorzystam wielu innych możliwości, które oferują i raczej nie ma sensu instalować takiego "kombajnu". I tutaj rodzi się pytanie czy jest inny komponent(znacznie uproszczony niż ww., który spełni moje oczekiwania, może być płatny. Jeżeli chodzi o forum i komentarze to sprawa jest jasna bo są odpowiednie moduły.

max-301
27-03-2014, 20:25
Może na chwilę obecną nie wykorzystasz wszystkich możliwości ale moim zdaniem lepiej mieć coś na wyrost bo może być tak że z czasem użytkownicy będą chcieli nowe funkcje a Twoje rozwiązanie "uszyte na teraz" juz nie wystarczy. Jomsocial nie używałem ale z CB swego czasu mialem przygodę i dość fajnie, za pomocą pluginow, można było połączyć wiele komponentów.

via Tapatalk Lenovo A820