PDA

Zobacz pełną wersję : problem z rozwijanym menu przy paginacji



aakameleon@o2.pl
28-03-2014, 14:29
Mam problem z rozwijanym menu przy pojawieniu się na stronie paginacji. Mianowicie na stronie www.wkrawiec.pl/schagerl.pl w linku nowości w momencie kiedy pojawia się paginacja rozwijane menu "losowo" działa na klikanie. Kiedy paginacji nie ma (np. pozostałych pozycji menu) problem nie występuje.

Nie wiem gdzie leży problem i jak go rozwiązać.

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

komodore
29-03-2014, 01:59
Zdaje się, że manu działa prawidłowo (o ile ma się rozwijać po kliknięciu).

aakameleon@o2.pl
29-03-2014, 09:47
Hmmm. Mam wrażenie że z linku nowości (gdzie jest paginacja) menu otwiera się nie po kliknięciu myszką, tyko po kliknięciu i zjechaniu myszką z linku. Coś takiego nie występuje jeżeli chcę rozwinąć menu będąc na innej stronie serwisu. Z telefonu drugi poziom rozwija się w nieodgadnionym przeze mnie schemacie. A chowa się z powrotem w nieznanym mi momencie. Czasami klikam paręnaście razy a drugi poziom dalej wisi. Sprawdzałem na różnych urządzeniach - wszędzie to samo. Być może nie precyzyjnie opisałem problem - sorry. Chodzi o rozwijane "Instrumenty Profesjonalne" i "Instrumenty Akademickie"

aakameleon@o2.pl
31-03-2014, 19:35
A w jaki sposób mogę wyłączyć?

aakameleon@o2.pl
01-04-2014, 08:20
Ingerowałem tylko w jquery zmieniając jakieś nazwy żeby nie było konfliktu z mootools - gdzieś tak wyczytałem, ale nie potrafię teraz znaleźć co dokładnie zamieniałem na co. Próbowałem podmieniać jquery na niezmienione i problem dalej występował. Innych ingerencji w skrypty nie robiłem. W opcjach modułu na zapleczu nie widziałem nigdzie możliwości wyłączenia jquery. Zawsze rozwiązaniem jest wyłączenie paginacji, ale jak będzie więcej artykułów na stronie to paginacja byłaby przydatna.