PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł pływającego menu



Mystically
28-03-2014, 16:46
Przeszukawszy tematy na tym forum dot. mojego problemu nie znalazłem odpowiedzi więc
postanowiłem założyć nowy temat i liczę, że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie mi pomóc. :)

Otóż poszukuję odpowiedniego modułu darmowego, który pozwoli mi w Joomla 2.5 stworzyć
pływające menu (poziome lub pionowe, ale najlepiej poziome). Do tego strona będzie typu
jednozakładkowej, a po kliknięcu danej opcji w menu przesunie nas do danego fragmentu
strony.

Chciałbym uzyskac identyczny efekt jaki jest na stronie:
www.rafalkokosinski.pl/wordpress

Ta strona jest postawiona na Wp ale mam nadzieję, że w J2.5 da się taki efekt uzyskać.
Może być to też kwestia edycji szablonu w CSS, ale nie jestem pewien i liczę na zdanie speców
w tej sprawie. :)

Pzdr.

marian_mk
28-03-2014, 17:25
Jak bedziesz szukał pływającego menu to ewentualnie na Stadionie Narodowym w Warszawie i pewnie nie znajdziesz , bo efekt który Cie interesuje nie ma nic wspólego ani z Joomla ani z innym CMS-em. To się nazywa "one-page" i szukac trzeba skryptów jQuery pozwalających uzyskac taki efekt na dowolnej stronie (nawet html)

Mystically
28-03-2014, 19:15
Hmmm na Stadion Narodowy w Warszawie mam dość daleko, ale dzięki na nakierowanie czego mam szukać. :)

Karol99
28-03-2014, 22:26
Poszukaj też na forum - w ostatnim miesiącu był wartościowy wątek o onepage