PDA

Zobacz pełną wersję : galeria phoca gallery



pawlos91
31-03-2014, 12:12
Witam na swojej stronie posiadam galerie phoca gallery mój problem polega na tym że zamiast ikonki folderu w widoku listy kategorii pojawia mi się pierwsze zdjęcie z danej kategorii a chciałbym właśnie ikonkę folderu zamiast pierwszego zdjęcia z wybranej kategorii

komodore
31-03-2014, 19:24
Przejrzyj uważnie ustawienia. Jest tam przełącznik.

dire79
01-04-2014, 11:11
witam, podpinam się pod ten wątek, bo mój problem również związany jest z widokiem wielu kategorii. Chciałbym żeby wyświetlały mi się w widoku "lista kategorii" tylko pierwsze zdjęcie z danej kategorii bez podpisu poniżej zawierającego nazwę kategorii oraz liczbę fotek w danej kategorii. Czy można to w ogóle ustawić w ten sposób. Przejżałem (wydaje mi się że wszystkie) możliwe opcje ustawienie tego widoku i nie znalazłem rozwiązania. Zapewne trzeba pogrzebać w kodzie, jednak jeżeli ktoś wie prosiłbym o wskazanie co i gdzie zmienić.

komodore
01-04-2014, 18:51
Chciałbym żeby wyświetlały mi się w widoku "lista kategorii" tylko pierwsze zdjęcie z danej kategorii bez podpisu poniżej zawierającego nazwę kategorii oraz liczbę fotek w danej kategorii.
W jakimś sensie jest związany, ale w nieznacznym stopniu dotyczy tego samego, więc proponuję założyć nowy temat.

Poza tym panowie nie wiem, którą wersją phocagallery dysponujecie, więc jak zakładacie temat podawajcie minimalne (niezbędne) informacje o waszej instalacji.

dire79
02-04-2014, 10:24
Dziękuję za odpowiedź w taki razie zakładam nowy wątek z moim problemem. Co do wersji jest to wersja Phoca Gallery 3.2.7 Wątek dotyczący podpisów w widoku kategorii przeniesiony tutaj: http://forum.joomla.pl/showthread.php?76371-Phoca-Gallery-problem-z-widokiem-wielu-kategorii