PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy znalezieniu odpowiednie rozwiązania



silvanael
01-04-2014, 09:59
Witam,


Mam kłopot musze zrealizować pewien projekt i za cholerę nie wiem jak się za to zabrać. Być może znacie jakieś rozszerzenia, które oferują funkcjonalność, której poszukuję.

Do rzeczy:

Musze stworzyć stronkę, na której użytkownik się zarejestruje a następnie dzień w dzień (choć pewnie niektórzy będa olewać) będzie aktualizować dane o liczbę przejechanych kilometrów w formie formularza z możliwością dodania innych pó. W związku z tym, że będzie wielu użytkowników muszą być statystyki w stylu kto najwięcej przejechał, grupy np dział taki i taki przejechał tyle a użytkownik taki i taki tyle wykresy itd.

Myślałem o Community builder i jakiś pluginach do niego ale może jest coś lepszego bo spolszczenie do niego z joomlą 3.2.3 nie działa.


W związku ztym że jest to mój pierwszy post pozdrawiam wszystkich i uprzejmie proszę o pomoc :-)

Gall Anonim
01-04-2014, 11:05
MiniSocial (chyba jakoś tak się to cudeńko nazywało) + RS Form

silvanael
01-04-2014, 11:58
Dzięki, sprawdzę to, może ktoś jeszcze będzie miał jakieś propozycje.

A póki co to mam kłopot z modułem CB login chodzi o odzyskiwanie hasła. Po kliknięciu przypomnij login/hasło pojawia mi się jedynie opcja z podaniem emeila i odzyskania hasła a nie checbox gdzie mogę zaznaczyć czy chcę odzyskać hasło czy nazwę użytkownika wie ktoś jak to rozwiązać?
(Używan Jamp jako servera)