PDA

Zobacz pełną wersję : moduł News Show Pro GK4



monbaj
08-04-2014, 15:41
wyświetla mi datę napisania artykułu w menu, jak zrobić, żeby jej nie wyświetlał?

- - - Updated - - -

albo lepiej jak zrobić, żeby sortował wydarzenia według daty ich odbycia się?

zwiastun
08-04-2014, 15:50
Kolego, może więcej staranności w tym, co piszesz?
Jakim cudem moduł News Show Pro wyświetla Ci w menu datę napisania artykułu?
Nie wiesz, co to jest menu?
Jakie wydarzenia ma Ci ten moduł sortować? Owszem, można w nim pokazywać treści z niektórych komponentów, np. K2, ale żeby pokazywać treści z jakiegoś kalendarza, nie słyszałem.

monbaj
10-05-2014, 13:17
Witam, czy ktoś się z tym uporał? Dokładnie mam ten sam kłopot, że sortuje mi wydarzenia według daty umieszczenia na stronie, a nie według daty odbycia się wydarzenia...

- - - Updated - - -

jak zrobić w tym module, żeby w ogóle nie wyświetlał tej daty?

Gall Anonim
10-05-2014, 13:28
a nie według daty odbycia się wydarzenia
A niby skąd pobiera datę - odbycia się wydarzenia?

jak zrobić w tym module, żeby w ogóle nie wyświetlał tej daty?
Jeśli chodzi o datę utworzenia to moduł powinien mieć możliwość zmiany tzw widoku, szczerze mówiąc już nie pamiętam GK4 - teraz to raczej na TOP'ie jest GK5 - i o ile kojarzę można tam bardzo dokładnie zdefiniować co i jak - pełne info na stronie Gavick'ów
Pzdr

Qbik
10-05-2014, 13:29
Napisz coś więcej jak masz ustawiony moduł itp bo jest tam sporo opcji i pisząc w ten sposób bardzo mała szansa, że ktoś Ci pomoże, nikt nie wróży z fusów

monbaj
23-05-2014, 14:04
witam, poradziłam sobie z tą datą, poprostu udało sie ją wyłączyć...

- - - Updated - - -

ale teraz mam inny problem, korzystam z modułu GK4 który wyświetla mi teksty w ramkach koloru czarnego, czy ktoś z Was wie jak zmienić kolor tej ramki? chciałabym żeby była np. szara?

Qbik
23-05-2014, 14:24
skorzystaj z opcji przeglądarki np w chrome masz "zbadaj element" i zobacz gdzie w css co zmienić