PDA

Zobacz pełną wersję : GiFy animowane



monbaj
09-04-2014, 23:29
Czy ktos może wstawiał animowane GIFy na strony w Joomla 3.x.x, bo ja zrobilam w Easy Gif Animator i nie wiem jak go wstawić w miejsce banera na górze strony, probuje juz od jakiegos czasu i nic, pokazujemi że phile not suported

mjmartino
10-04-2014, 08:56
Jak pisze że file not suporrted to sprawdź artykuły / media / opcje czy masz gif'a w rozszerzeniach dozwolonych

ekumi
10-04-2014, 08:59
Czy rozszerzenie gif masz ujęte w dopuszczalnych rozszerzeniach mediów?

monbaj
10-04-2014, 11:42
wcześniej juz normalnie były dodawane animowane gify na stronę ja chce tylko podmienić baner i nie mogę bo w momencie przesyłania na serwer ftp mi nie przepuszcza go bo pisze ze phile not suported, jakas lipa nie moge sobie poradzić...

mjmartino
10-04-2014, 11:58
A do umieszczania banerów na stronie z jakiego komponentu korzystasz ? BYć może plik jest za duży...

monbaj
10-04-2014, 12:38
Korzystam z modułu reklamy, mozliwe że jest za duży, ale w sumie jest bardzo prostym banerem i nie mam pojecia jak duże banery mogę umieszczać na stronie. Może sposób ich umieszczenia jest za skomplikowany... w momencie zapisywania banera pokazuje mi kod html, który kopiuje aby wstawić go gdy umieszczam moduł., chyba że ten kod powinnam wstawić gdzieś jeszcze...

mjmartino
10-04-2014, 13:02
hmmm nieczęsto korzystam z Reklam ale wydaje mi się ze nie korzystasz z wersji joomlowej tylko dodatkowego komponentu nie przypominam sobie aby on generował jaki kol wiek kod. Tym bardziej jak go kopiujesz do modułu.
Reklamy korzystają z banners (moduł i nic się tam nie kopiuje żadnego kodu, tylko kategorie)
Być może problem leży w hostingu jeśli chcesz nadpisać plik ; > brak uprawnień ? cięzko tak na oko wyczuć co może być nie tak.

monbaj
10-04-2014, 13:24
hosting? chyba nie hosting... masz racje i nie, a możne ja wprowadziłam Cię w błąd, kod mi generuje Easy Gif Animator, podczas zapisu banera we flashu, bo dalej mam problem z tymi Gifami, więc chciałam tez przetestowac flash'a, robie chyba baner od nowa i najprostrzy jak sie tylko da i zobaczymy...

- - - Updated - - -

wstawiam wszystko na strone bez kłopotów więc hosting czepiałby się o jeden baner? tzn. dodaje moduły...

mjmartino
10-04-2014, 13:48
A czy czasem jak dodajesz kod zmieniasz ścieżkę do pliku z gifem na serwer ?
Dwa czy jak wklejasz kod przełączasz edytor aby wyłączyć wyswig ?
Kolejna sprawa czy wyłączyłaś filtrowanie html w uprawnieniach grupy ?

monbaj
10-04-2014, 14:07
Kurcze... chyba nic takiego nie robie... robie te rzeczy 1 raz...z gifami byloby prosciej ale sie nie daje...

mjmartino
10-04-2014, 15:51
Jak Ci bardzo bardzo bardzo zależy i pomogę Ci na priv.

monbaj
10-04-2014, 16:51
Och wielkie dzięki, dalam radę, zrobilam nowy baner, 100x łladniejszy niż pierwsze. W końcu przerzuciłam przez FTp gify na serwer a nie bezpośrednio z kompa, próbowałam je ładować... bezposrednio nie przechodzily... już działa, czyli gify, bez żadego kodu Html. Ale chętnie wezmę od Ciebie namiary na priv. Bo mysle że jeszcze zdarzą mi się problemy... Teraz muszę jeszcze wszystko zrobić tak samo na serwerze z właściwą stroną, bo do tej pory robiłam na testowej. Pozdrawiam