PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze stroną główną w IE i Firefoxie



houston4
10-04-2014, 11:34
Witam.

Przejąłem administrację stroną http://www.om-lmir.com.pl/ od poprzednika, no i mam pewien problem, mianowicie. W Chrome wszystko jest dobrze. A w IE i Firefoxie ucina tekst, zdjęcia - ogólnie źle to wygląda. Co należy zrobić aby te przeglądarki również poprawnie wyświetlały tą witrynę?

komodore
10-04-2014, 12:06
Skoro zająłeś się administracją, to powinieneś znać narzędzia takie jak np. firebug oraz umieć wprowadzić poprawkę w css.
Chociaż tu może wystarczyć dopasowanie wielkości obrazów do powierzchni na której mają być wyświetlane.

houston4
10-04-2014, 13:07
Zainstalowałem sobie Internet Explorer Developer Toolbar for IE i zobaczyłem, że żeby się nie rozjeżdżało to artykuł na stronie głównej musi być w znaczniku
<DIV class=art-Post>. A mi się ten artykuł co się rozjeżdża jest w znaczniku <TABLE>.

I stąd moje pytanie jak można zmienić aby artykuły by ły zapisane znaczniku <DIV class=art-Post>?

komodore
10-04-2014, 21:24
Czytałeś mój poprzedni post ze zrozumieniem? Masz problem z rozmiarem i rozmieszczeniem obrazów.

mac
10-04-2014, 23:13
Podeslij zrzut ekranowy bo u mnie jest OK

houston4
11-04-2014, 09:03
Już teraz jest Ok. Ale co zauważyłem jak tylko dodam akapity (za pomocą Tab) w tekście to mi się od razu rozjeżdża cały artykuł i zdjęcia się nie ładują. czy to może być wina templatki?

komodore
11-04-2014, 09:49
Przełącz na html i sprawdź jego poprawność niezamknięte znaczniki itp.