PDA

Zobacz pełną wersję : AlphaUserPoints + formularz



chesterros
10-04-2014, 20:10
Witam. Prowadzę stronę/blog o tematyce sportowej i chciałem zrobić konkurs dla użytkowników polegający na tym, że każdego dnia użytkownik podaje swój typ dotyczący jakiegoś meczu. Czyli mam prosty formularz gdzie użytkownik ma dwa pola do wpisania. Pierwsze pole: Jaki mecz? (np Real Madryt - Manchester United). Oraz drugie pole: Twój typ. Ważne, żeby użytkownik mógł zagłosować tylko raz dziennie(ewentualnie nadpisywał ostatnie zgłoszenie) i żeby do bazy przesłała się godzina wysłania. Potem analizuje kto trafił kto nie i na podstawie tego przydzielam każdemu użytkownikowi określoną ilość punktów.

Po jakimś czasie podliczam punkty i daję nagrody. Do systemu punktacji chciałem użyć komponentu AlphaUserPoints, ale nie wiem czy da się go jakoś połączyć z quizem lub formularzem. Oraz czy istnieje jakiś gotowy formularz spełniający moje wymagania(przede wszystkim chodzi o jedno zgłoszenie dziennie)?

Liczę na szybką odpowiedź czy coś takiego jest wykonalne, ewentualnie proszę o podpowiedź jak to zrobić jakiś inny sposób. Jeśli będzie to trudne do zrobienia to niestety będę musiał zrobić oddzielną stronkę w php. Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.

edit: jeżeli istnieje płatny dodatek spełniający wszystkie moje wymagania to również proszę o informacje.