PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa nagłówki w artykułach



lestat
11-04-2014, 13:44
Cześć, mam o to taki problem - jest sobie moduł (typ nowiny) . Wszystko hula, tyle tylko że jak odpalam newsa to wyświetlają mi się 2 nagłówki. 1 nagłówek wygląda mi na opis zastosowanego układu bo brzmi: Przegląd wszystkich artykułów w sekcji, a drugi nagłówek to tytuł artykułu. No i wielka prośba, czy ktoś może mi powiedzieć gdzie się wyłącza wyświetlanie tego 1 nagłówka?

zwiastun
11-04-2014, 13:54
Przegląd wszystkich artykułów w sekcji
Masz Joomla 3.x?
I proszę o informację od administratora Joomla a nie lamerską bełkotkę - Kali nie rozumieć co znaczy "odpalać newsa" - zwłaszcza, że doskonale się fachowymi określeniami posługujesz w następnym zdaniu :)
Krótko mówiąc: Co to za pozycja menu? (a w ogóle sprawdź w jej ustawieniach opcje wyglądu strony)

lestat
11-04-2014, 14:21
Ok, już wyjaśniam / opisuję:

1. Gdybym miał inną wersję Joomla to nie zakładałbym tematu w dziale przeznaczonym dla wersji 3.x
2. Opalać newsa - miałem na myśli kiedy klikam na link do newsa na stronie, wówczas w wyświetlanej treści newsa mam dwa nagłówki, tak jak to opisałem w pierwszym poście.
2. Żadna pozycja menu tylko moduł umieszczony w konkretnym divie na stronie. Moduł tak jak napisałem wcześniej jest typu "nowiny" zbiera wszystkie artykuły z kategorii aktualności ale wyświetla tylko 3 najnowsze linki w divie umieszczonym na boku strony. Mogę dopisać mimo że moim zdaniem nie ma to najmniejszego znaczenia, że mam zrobione menu z pozycją aktualności gdzie również zbiera wszystkie artykuły i wyświetla je jeden pod drugim i tam występuje tylko nagłówek - tytuł artykułu.

- - - Updated - - -

Aha no dodam, że właśnie z powodu tego że jest to zwykły moduł ilość opcji jest mocno ograniczona...szukałem więc w opcjach artykułu ale niestety nic mi się nie rzuciło takiego w oczy co mogłoby pomóc, poza tym tak jak napisałem wcześniej w drugim wariancie wyświetlania newsów (czyli przy użyciu pozycji menu) nie ma takiego problemu z dwoma nagłówkami

zwiastun
11-04-2014, 14:32
Musiałbym to zobaczyć - tekst "Przegląd wszystkich artykułów w sekcji" jest dokładnym tekstem rodem z przykładowych danych w Joomla 1.5. Może migrowałeś witrynę ?
Jeśłi artykuł wywoływany jest z odnośnika w module, to wyświetlany jest na stronie wywoływanej przez pozycję menu, do której moduł jest przypisany, albo przez pozycję menu, w której publikowany jest artykuł. Na stronie wyświetla Ci się najpewniej
- tytuł strony (owo Przegląd wszystkich artykułów w sekcji) - ustawiony w opcjach pozycji menu
- tytuł artykułu
Dlatego masz dwa nagłówki. Musisz popatrzeć na ustawienia pozycji menu.

lestat
11-04-2014, 15:13
Dzięki za pomoc. Uwaga okazała się strzałem w 10 - problem załatwiony. Moduł odwoływał się do jeszcze innej pozycji menu niż sądziłem i tam w opcjach wyglądu strony była ustawiona opcja "TAK" w polu Pokaż nagłówek strony. Dzięki za pomoc. Punkt przyznany.