PDA

Zobacz pełną wersję : Panel klienta



darecki80
11-04-2014, 18:53
Jestem poczatkujacym uzytkownikiem joomli

Poszukuje modulu ktory pozwoli mi na stworzenie panelu klienta, ktory po zalogowaniu bedzie mogl zobaczyc artykuly napisane tylko dla niego. tzn.. np. bedzie mogl pobrac swoje faktury, dowiedziec sie o stanie konta itd.

Byc moze sa specjalne gotowe moduly do administracji baza klientow, gdzie w latwy sposob mozna zamieszczac rozne informacje dla roznych klientow, bez koniecznosci edytowania poszczegolnych artykulow dla danego uzytkownka?

Jezeli ktos ma pomysl to z gory dziekuje za pomoc w tej sprawie.

quguar.as
22-04-2014, 00:28
Podnoszę ten temat ponownie, też chciałbym wiedzieć jakiego modułu lub dodatku użyć aby takie rzeczy móc wprowadzić na stronie.

Z góry dziękuje za podpowiedź.

zwiastun
22-04-2014, 00:54
Rozszerzenie typu CiviCRM. A swoją drogą, po co do tego Joomla?

quguar.as
22-04-2014, 09:43
Witaj zwiastun,

dzięki za pomoc, a potrzebuję takiego modułu ponieważ mam stronę, na której umieszczam materiały dla zarejestrowanych osób, a nie mogłem do tej pory odnaleźć modułu, który by Mnie w tym temacie zadowolił. Otóż prowadzę m.in. Stronę Stowarzyszenia i fajnie byłoby gdyby w końcu wszystkie informacje samoczynnie wyświetlały się każdemu użytkownikowi z osobna, za dużo rzeczy aby jeszcze pilnować tego czy każdy w terminie opłaca składki, a za pomocą takiego modułu, każdy widzi ile ma niedopłaty lub nadpłaty składek członkowskich.

Po przeczytaniu opisu na stronie z modułem, aż mi się uśmiech poprawił :) raz jeszcze dzięki.
Masz plusik za pomoc +