PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 1.1 Alpha Relase2



danieladrianka
06-02-2006, 18:59
Nie wiem komu to zgłosić eheheh więc piszę tu
Jak się ustawi w global configuration zliczanie statystyk na TAK to po zapisaniu konfiguracji znika całe górne menu administratora
Dzieje się tak pod IE ;) a także FF ;)

Ale ogólnie joomla 1.1 jest fajna. :) Choć mam ją od godzinki dopiero:)

stone
06-02-2006, 19:06
Jest to Alpha wiec nie oczekuj od niej zbyt wiele, a takze nie oczekuj ze ktos poza twórcami na tym etapie bedzie mogl Ci odpowiedzeć:)

danieladrianka
06-02-2006, 19:14
:) Niczego nie oczekuję, poprostu podałem do wiadomości.
Wgrałem ją sobie na serwerek żeby potestować i pobawić się, a że przy okazji coś się czasem przy tym "znajdzie nie takie jak powinno być" to napisałem. Hmmm tak sobie myślę że powinno tu być jakieś małe, skromne miejsce na zgłaszanie właśnie takich niedociągnięć w nowych wersjach joomli. Może Wam jako polskiemu teamowi joomla przydadzą się takie "doniesienia użyszkodników" :)

magic
06-02-2006, 20:22
Znalezione "pluskwy" w Joomla! można / należy zgłaszać na właściwym BugTracer dla Joomla!
W tym wypadku (Joomla! 1.1): http://forge.joomla.org/sf/tracker/do/listArtifacts/projects.joomla/tracker.bug_tracker_1_1_x
Wszyscy, ale to wszyscy użytkownicy Joomla! będą Ci wdzięczni, jeśli znaleziony problem tam właśnie zgłosisz. Działa to bardzo sprawnie - w najbliższej, następnej wersji na 99% Twoje zgłoszenie zostanie uwzględnione.

Uwaga: żeby zgłośić tam problem - musisz sobie założyć tam konto, ale to chyba nie problem ...

stone
06-02-2006, 20:43
Co więcej, do tego co bardzo słusznie magic napisał, jeżeli nie znasz angielskiego możesz nas poprosić abyśmy my to zgłosili:)

danieladrianka
06-02-2006, 22:33
O właśnie i dlatego to tutaj napisałem bo z moim angielskim to się lepiej światu nie pokazywać :)
Więc na przyszłość jak coś się znów napotka dam to tutaj a wy tam gdzie trzeba :) Pozdrawiam

magic
06-02-2006, 23:04
@stone
danieladrianka uderzył w stół, Ty się odezwałeś, to teraz zgłaszaj :D

stone
06-02-2006, 23:12
o, ja bidusia.;)
Problem okazuje sie znany http://forge.joomla.org/sf/go/artf3389?nav=1