PDA

Zobacz pełną wersję : Spadek pozycji w google, dziwne linki



polki029
12-04-2014, 15:22
Witam

W ostatnim czasie gnębi mnie problem odnośnie mojej firmowej witryny skrawtech.com (http://skrawtech.com)
Otóż powyższą stronę posiadam od roku, jest bieżąco aktualizowana jeśli chodzi o treść oraz ogólnie o system Joomla (który jest na chwilę obecną w wersji 3.2).
W ostatnim czasie musiałem pozmieniać kilka rzeczy na stronie jeśli chodzi o stronę główną tzn tworzyłem później usuwałem i jeszcze raz pisałem artykuły od nowa.

Zainstalowałem dodatek Facebook+Twitter+GooglePlusOne Plugin for Joomla aby można było stronę rozpowszechniać za pomocą portali społecznościowych.

Teraz kiedy klikam przycisk udostępnij na stronie głównej zamiast nazwy strony z opisem pojawia się goły link, tak jak to widać na dołączonym zdjęciu, który według mnie powinien być znacznie krótszy... i bardziej "przyjazny" chociażby dla robotów przeglądających stronę.

7501

Obawiam się że linki do mojej strony głównej mogą być w złym stanie, udostępniając na swoim facebooku inne strony mam oprócz zdjęcia nazwę strony pod którą kryje się link do strony głównej z krótkim opisem. Umnie jest jakiś link, którego można się wystraszyć...

Jak to poprawić, takie linki raczej nie są przyjazne dla google...
Proszę jeszcze o uwagi jeśli znajdziecie na stronie jakieś porażające błędy.
Z góry bardzo dziękuję...

mjmartino
13-04-2014, 00:25
Sprawdź jaki masz alias do tego artykułu ; >

polki029
13-04-2014, 12:07
Jeszcze raz sprawdziłem alias artykułu ale to chyba nie to, link do mojej strony wygląda następująco...

http://www.skrawtech.com/mechanika-precyzyjna/11-skrawtech/14-formy-wtryskowe-do-tworzyw-sztucznych,-wykrojniki,-formy-do-pras.html

nie wiem skąd wzięła się ta część linku (pogrubiona)

mjmartino
13-04-2014, 15:10
A jak masz w menu podpięty ten artykuł ? Jest on w jakieś kategorii ?

zeki
15-04-2014, 16:44
Ten artykuł co zapodałeś wyświetla się w wersji takiej jakbyś chciał i wzbogaconej. MAsz tam jakiś komponent typu K2?