PDA

Zobacz pełną wersję : nie działa stroma joomla



adamgr
19-04-2014, 19:52
Jestem początkujacym użytkownikiem, administracje strony dostałem po odejściu z pracy koleżanki. Nie bardzo wiem co zrobić z takim obrazem strony
jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 1146
Table 'zsp21.session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`clie nt_id` ) VALUES ( '984377c4babda30a19e4561f88cd1cf6','1397929778','' ,'0','1','0' )
Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 44 bytes) in /home/szkoly/zsp21/www/libraries/joomla/error/exception.php on line 117
Adam

mac
19-04-2014, 20:12
Zobacz na poczatek czy w ustawieniach hostingu nie zapelnila sie baza danych, tzn czy nie jest za malo miejsca przeznaczonego dla bazy danych

Gall Anonim
19-04-2014, 20:13
Masz przepełnioną Bazę Danych i w konsekwencji nie zamkniętą sesję => musisz zwiększyć przydział przestrzeni dyskowej dla Bazy Danych lub przejrzeć tabele baz danych i zobaczyć która tabela ci "spuchła" - i ewentualnie ją wyczyścić - często gęsto taki efekt dają rozszerzenia statystyk - ale zanim zaczniesz cokolwiek kombinować przy baziie danych ZRÓB KOPIĘ ZAPASOWĄ BAZY DANYCH
ALL

adamgr
20-04-2014, 18:56
Nic mi to nie mówi , jak mam znależć plik w tej bazie. Czy może usunąć bazę i zainstalować wszystko od nowa , czy odtworzyć stronę z kopii zapasowej.
Ja nie znam zię na tym, nie jestem specjalistą od stron.

Gall Anonim
20-04-2014, 19:05
Ja nie znam zię na tym, nie jestem specjalistą od stron.
To sorki ale masz pecha więc może poproś koleżankę aby wróciła do pracy i zajęła się stroną albo daj do działu zleceń (bo zdaje się że to stało się elementem twoich zawodowych obowiązków) skoro najłatwiej jest ci napisać: Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.
Proponuję nie rób nic - bo tylko popsujesz.
I może dowiedz się co oznacza "limit dyskowy"
Wesołych Świąt.

adamgr
20-04-2014, 19:11
Widzę, że działasz tak jak wszyscy pseudoinformatycy, naucz się sam. Dzięki za taką pomoc. Szkoda czasu na takie forum, gdzie nie wiele można się dowiedzieć
Adam

Gall Anonim
20-04-2014, 19:25
Dostałeś konkretną odpowiedź co do problemu - nikt nie ma pojęcia na jakim serwerze pracujesz bo nie podajesz takiej informacji, a miejsce konfiguracji za każdym razem jest inne - więc zmykaj na swój serwer i szukaj parametru który dwie osoby ci wskazały, a swoją drogą firma dostarczająca hosting dostarcza ci pomoc techniczną więc niech poinformują cię gdzie się zmienia/sprawdza ten parametr.
Ponadto daruj sobie sarkazm bo nie jestem informatykiem i być może któryś mógłby się obrazić na fakt iż zostałem do niego porównany.
Nie znasz się - ok,
ale również nie chcesz się poznać,
czy chciałbyś aby ktoś z taką postawą był twoim pracownikiem?
all