PDA

Zobacz pełną wersję : Jcoments i Contentpassword



szymonmag
22-04-2014, 10:19
Witam serdecznie mam pytanie jak rozwiązać problem z dodatkiem i komponentem Jcoments i Contentpassword. Chciałbym aby na stronie www.l-borzym.pl artykuł w menu Blog http://www.l-borzym.pl/index.php/blog.html były dostępne po podaniu hasła. Nie chcę aby wszyscy mieli dostęp do tych artykułów. Zainstalowałem dodatek Contentpassword i wszystko działa ale również chciałem aby można było dodawać komentarze do tych artykułów i zainstalowałem komponent Jcoments. Wszystko działa poprawnie ale chciałbym aby komentarze można było dodawać dopiero po wpisaniu hasła a nie jak jest teraz, że kometarze można pisać bez przeczytania artykułu. W menu Blog Przykładowy art. hasło password

szymonmag
22-04-2014, 11:33
Albo może ktoś zna jakiś plugin aby pozwsalał na dodawanie kometarzy. Bo wydaje mi się, że instalując jakikolwiek komponent to zawsze będzie taki sam problem

Jola
22-04-2014, 20:23
Chyba coś nie tak z moimi oczami - ale ja nigdzie nie widzę możliwości komentowania.

szymonmag
22-04-2014, 21:04
a czego nie coś nie tak z tymi oczami;p narazie wyłączyłem komentarze bo chcę spróbować wstawić kod .php do komentowania w samym artykule ale nie wiem czy zadziała. Jak się uda to napiszę. pozdrawiam

szymonmag
22-04-2014, 21:36
jednak przeciętny to był pomysł z tym kodem php do artykułu już włączyłem komentarze więc jak ktoś mógłby podpowiedzieć jak to obejść

Jola
23-04-2014, 00:30
Spróbuj wywołać komentarze za pomocą {jcomments} (jeśli dobrze pamientam) a nie za pomocą ustawień globalnych.

szymonmag
23-04-2014, 08:16
Nie bardzo rozumiem jak to zrobić za pomocą {jcomments}

Jola
23-04-2014, 22:15
W konfiguracji komponentu (w mojej wersji): Settings -> General jest napisane:

Categories in which commenting is allowed. For multiple selection hold down [Ctrl] + left-click.

If no categories selected, commenting will be disabled.

To disallow comments for a particular article (even if it is in an allowed category), insert the tag {jcomments off} inside the article text.

To allow comments in a particular article (even if it is in a disallowed category or uncategorized), insert the tag {jcomments on} inside the article text.

szymonmag
24-04-2014, 13:18
Robiłem to przez {jcomments on} i był efekt podobny więc przejrzałem rózne komponenty i dodatki. Oczekiwania moje spełniał comentario jest naprawde prosty i lekki. Komentarze wstawia się w artykule po przez umieszczenie w artykule tagu {comentarios} i wszystko jest. Problem był troche z językiem bo tylko znalazłem po hiszpańsku ale na tyle ile mi trzeba było to pozmieniałem w kodzie źródłowym. Szkoda tylko, że nie można filtrować tekstu, i wszystkie wpisy, które bym chciał usunać musze robić to z poziomu baz danych ale radzi się. Więc zapraszam do komentowania http://www.l-borzym.pl/index.php/blog/9-blog/10-artykul-test.html