PDA

Zobacz pełną wersję : Rozjeżdza mi się strona...



Hiram
24-04-2014, 11:45
Rekostruje strone ukraina-24.pl na innym serwerze, do pewnego momęntu wszystko było oik,nagle cały środek przesunoł się w lewo. Taki sam błąd powsta na starej lokalizacji, nie znam przyczyny, nie umiem jej znależć. Tym razem strona rozjechała się po dodaniu kolejnej ktegorji w galerji, tylko w poprzedniej wersji nie miałem widoku kategorji a każdą odam ,że owszem coś tam zmieniałem w arkuszu ale dotyczyło to wysokości i po tej zmianie wszystko działało normalnie . Stronę rekostruuję tutaj: http://serwer1482689.home.pl/autoinstalator/joomla/ a orginał tutaj : www.ukraina-24.pl

KES
24-04-2014, 11:54
#wrapper {
width: 100%; // usuń i będzie ok
margin: 0 auto;

}

Zwróć uwagę że masz też dwa elementy o id wrapper dlatego jak dodałeś width: 100% do "Nowości z ..." to też część strony się rozszerzyła.

Hiram
24-04-2014, 12:52
Cały problemw tym,że w arkuszu mam tylko jeden wpis
:#wrapper {
background:#040f23;
margin:0 auto;
padding:0;
width:980px;

Ta templatka została zainstalowana wczoraj, a ja zmieniałem tylko wyskość ponieważ ni9e pasowała mi przerwa pomiędzu banerem a blokiem.
Nie mam tutaj drugiw wrapera:-(

noras
24-04-2014, 13:07
Ustaw sobie w template.css

#wrapper {background:#040f23;margin:0 auto;padding:0;width:980px !important; }

Dodatkowo możesz poszukać drugiego pliku css o nazwie i_news.css w '/modules/mod_i_news/' i możesz edytować #wrapper w pierwszej linii CSSa.

Hiram
24-04-2014, 13:26
Pomogła edycja wrapera i news:-) Dzięki bardzo !!

- - - Updated - - -

Niestety rozjechał sie przez to inews, chyba go poprostu odinstaluje i poszukaminnego modułu

noras
24-04-2014, 14:01
Nie musisz rezygnować, zmień po prostu w plikach modułu nazwę klasy i dla i_news.css , przed wrapper dodaj po prostu mod_ i wtedy będziesz pewny że nie ma drugiej takiej klasy w CSSach. Trafiłeś po prostu na moduł który wykorzystuje takie same klasy jak szablon, to drobnostka którą można naprawić bardzo prosto.