PDA

Zobacz pełną wersję : Jak używać Tabs GK5



_FAN
26-04-2014, 18:13
Witajcie!
Jako iż dopiero zaczynam z joomlą i jeszcze nie używałem tabs gk5 od gavick'a mam pytanie jak go używać? jak dodawac moduły bo próbowałem dzis chyba pół dnia i nic :( na pewno to nic trudnego ale ja nie mam już pomysłu a w necie nie za bardzo znalazłem odpowiedź!

pzdr.

zwiastun
26-04-2014, 20:30
na pewno to nic trudnego
Na pewno. Ale Twój problem polega chyba na tym, że w ogóle nie wiesz, jak się osadza moduły. Może rozpocznij miast od pytań na forum od lektury Zaczynamy z Joomla (http://wiki.joomla.pl/Portal:Nowicjusze)

_FAN
27-04-2014, 09:53
@Zwiastun Wiem jak osadza się moduły! a ty chyba nie wiesz jak działa Tabsk GK5 - jak dodawać moduły do Tabsk GK5 a nie jak go osadzić. Lepiej się zastanowić zanim coś napiszesz. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź!

Gall Anonim
27-04-2014, 11:29
@_FAN to może poczytasz sobie instrukcję obsługi :D
bo tak się składa że moduł jest bardzo dobrze opisany
Najprościej
tworzysz nową zakładkę i definiujesz jej zawartość wskazując moduł lub inny element
all

AndiC
27-04-2014, 11:45
jeszcze nie używałem tabs gk5 od gavick'a mam pytanie jak go używać?
Rozumiem że wyszukiwarki Google też nigdy nie używałeś? Bo gdybyś to zrobił, na pierwszych pozycjach masz dokumentację i dla nieogarniętych tutorial video.
Oraz wiele innych odnośników które z pewnością wyczerpały by temat.
Nigdy nie używałem tego rozszerzenia, ale z tego co widzę, jego obsługa nie jest jakoś szczególnie skomplikowana.
Niestety, tak jak napisał @zwiastun, nie rozumiesz o co w tym chodzi. Dlatego zostałeś odesłany do podstaw.


w necie nie za bardzo znalazłem odpowiedź!
Bądź łaskaw w wyszukiwarce Google wpisać "tabs gk5 tutorial"