PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca gallery jak usunac zdj. z listy?



xXxMederixXx
29-04-2014, 21:33
Witam,
Kiedy wchodze w dodawanie zdjec na jakiejs liscie mam te, ktore dodalem wczesniej, moge to jakos usunac?

mjmartino
29-04-2014, 22:54
Poprzez FTP ? poprzez media na zapleczu ?

xXxMederixXx
30-04-2014, 21:23
No ale jak? Szczegoly.
Dodam tylko, ze nie chce tych zdjec wywalic z galerii tylko usunac z tej listy

Karol99
01-05-2014, 10:57
Czy nie zauważyłeś, że w tym miejscu masz widok struktury katalogów i plików na swoim serwerze? Skoro pliki wrzuciłeś na główny poziom Phoki (wobec głównego katalogu J! to podkatalog /images/phocagallery/ ), to tam siedzą - i tam je widać. Gdybyś je wrzucił w któryś podkatalog, to byłoby je widać w podkatalogu...

Zacznij od przemyślenia jak ta struktura ma wyglądać, a potem to realizuj.

Hiram
05-05-2014, 18:52
Nie możesz ich usunąć z listy, możesz je całkiem usunąć. Po prostu wgrywając kolejne fotki twórz nowe katalogi i w nich umieszczaj kolejne serie zdjęć żeby się nie mieszały. Inaczej niedługo będziesz miał wszystkie zdjęcia w katalogu głównym i niezły ambaras.

villemo_p
25-10-2014, 12:05
Hiram a możesz mi powiedzieć jak dokładnie tworzy się i gdzie nowy katalog. Bo wcześniej ktos inny robił stronę a ja dopiero się uczę. Będę wdzięczna za odpowiedź

Hiram
25-10-2014, 14:24
Z pulpitu phoca wybierz zakładkę "obrazy",potem zakładkę "dodaj wiele" i tam na dole masz dodaj zdjęcie, dodaj kilka i create new folder , wpisz nazwę folderu w okienko i kliknij utwórz i masz folder. Potem musisz go otworzyć na liście powyżej aby do niego wgrywać fotki

villemo_p
10-12-2015, 13:39
A jak omylkowo sie wrzucilo tam zdjecia ktorych nie wczytalo sie, tylko po prostu chce sie je usunac by nic tam nie bylo to jak to zrobic?