PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja 3.3.0



etitek
30-04-2014, 19:09
Witam dostałem taki błąd przy aktualizacji joomla i nie mogę jej zaktualizować proszę o pomoc

1062 Duplicate entry '451' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `miasto_extensions` (`extension_id`, `name`, `type`,


`element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`,


`system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (451, 'plg_search_tags', 'plugin', 'tags',


'search', 0, 0, 1, 0, '', '{"search_limit":"50","show_tagged_items":"1"}', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0);
Wróć na pulpit

etitek
30-04-2014, 20:25
jeszcze kolejne błędy dostałem

Fatal error: JApplicationCms::getUserState() [<a href='japplicationcms.getuserstate'>japplicationcms.getuserstate</a>]:


The script tried to execute a method or access a property of an incomplete object. Please ensure that the class


definition &quot;Joomla\Registry\Registry&quot; of the object you are trying to operate on was loaded _before_


unserialize() gets called or provide a __autoload() function to load the class definition in


/home/virt101358/domains/miastojaslo.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 504







1060 Duplicate column name 'requireReset' SQL=ALTER TABLE `miasto_users` ADD COLUMN `requireReset` tinyint(4) NOT NULL DEFAULT 0 COMMENT 'Require user to reset password on next login' AFTER `otep`;



Adsmenager po aktualizacji nie można dodawać ogłoszeń wysypuję się przy zapisie

Fatal error: Declaration of AdsmanagerTableContents::delete() must be compatible with that of JTableInterface::delete() in /home/components/com_adsmanager/tables/contents.php on line 642

etitek
02-05-2014, 17:30
Czy ktoś może się ustosunkować do tych błędów ?

Gall Anonim
02-05-2014, 18:34
@etitek
1. Nikt tutaj warty nie pełni i nie czeka na twój problem - więc odrobinę cierpliwości tym bardziej że jest długi weekend.
2. Nie podałeś z której wersji aktualizacja.
3. Czy przed aktualizacją zrobiłeś kopię witryny?
4. Czy zrobiłeś po aktualizacji czyszczenie cache przeglądarki?
5. Czy użyłeś mechanizmu naprawy bazy danych?
6. Czy przed aktualizacją witryny zaktualizowałeś wersje komponentów?
Jeżeli na któreś pytanie odpowiedź brzmi nie => ma brzmieć na tak.
all

etitek
02-05-2014, 19:40
Aktualizacja z 3.2.3 do 3.3.0 wykonałem wszystko co napisałeś.

Problem obecnie mam z Adsmenager po aktualizacji nie można dodawać ogłoszeń wysypuję się przy zapisie ogłoszenia

Fatal error: Declaration of AdsmanagerTableContents::delete() must be compatible with that of JTableInterface::delete() in /home/components/com_adsmanager/tables/contents.php on line 642


Na jednej stronie sobie poradziłem poprzez instalację pobranej paczki ale otrzymałem taki komunikat
Ostrzeżenie

OstrzeżenieNie powiodło się odświeżenie pamięci podręcznej manifestu: obecnie rozszerzenie nie jest zainstalowane.
WiadomośćPlik zainstalowano poprawnie

Joomla! 3 Content Management SystemError on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (plugin, totp, totp, 0)




Nie wiem czy to jest istotne ?

mjmartino
02-05-2014, 19:51
Być może ta wersja nie jest w pełni kompatybilna z 3.3 ...
Przeinstaluj i zobacz oczywiście kopia wskazana.

Ps. usuń ręcznie cache i tmp

etitek
02-05-2014, 19:54
Robiłem już to i nic nie pomogło za każdym razem musiałem przywracać stronę.

mjmartino
02-05-2014, 22:30
Hmm a z jakiej wersji aktualizowałeś ?
Dobra już widzę :P

W takim razie zrób do 3.2.4 ręcznie a potem online 3.3
Chyba że ręcznie by sprawdzić od razu z 3.2.3 do 3.3

etitek
02-05-2014, 22:36
Nie rozumiem jak ręcznie mam to zrobić ?

wojsmol
03-05-2014, 00:29
Witam
etitek Odnośnie błędu AdsManager, dzisiaj wyszła nowa wersja (http://www.joomprod.com/latest-news/adsmanager-2-9-11-ready-for-joomla3-3.html) tego komponentu, z informacji o wydaniu wynika, że poprawia ona kompatybilność komponentu z Joomla! 3.3.0.
Pozdrawiam

mjmartino
03-05-2014, 00:41
To tak jak sugerowałem za pierwszym razem ehhh
;D instynkt mnie nie zawodzi :P

etitek
03-05-2014, 15:03
Faktycznie na systemie ogłoszeniowym ta poprawka już wszystko naprawiła ale jeszcze mam ten komunikat na innej stronie czy to jest coś istotnego ?

Ostrzeżenie

Nie powiodło się odświeżenie pamięci podręcznej manifestu: obecnie rozszerzenie nie jest zainstalowane.
Wiadomość

Plik zainstalowano poprawnie

Joomla! 3 Content Management SystemError on updating manifest cache: (type, element, folder, client) = (plugin, totp, totp, 0)