PDA

Zobacz pełną wersję : edycja wyglądu strony po kliknięciu "czytaj więcej"



rooster_pl
01-05-2014, 20:00
aby wyjaśnić w czym rzecz, opiszę krótko charakterystykę...
stronka główna to przegląd artykułów, niektóre z nich składają sie ze wstępu i treści głównej ukrytej pod przyciskiem "czytaj więcej".
Jak wiadomo po kliknieciu czytaj wiecej zostajemy przekierowani na odpowiednią podstonkę z tym artykułem + klawiszami nawigacynymi do pozostałych artykułów ze strony głównej.
pytanie brzmi: jak można dodać np. pasek boczny czy inny elelement wyświetlający np. archiwalne wpisy, tzn. dodać coś na stronce z takim pełnym artykułem (dostępu do takiego 'elementu' nie mamy przez opcję "menu"), chodzi o to, aby te elementy nie były widoczne na wsystkich podstonych artykułów strona główna

mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisalem, jak nie bardzo wiadomo o co chodzi, to dajcie znać a opisze na przykładzie

ekumi
04-05-2014, 00:01
O ile dobrze Cię zrozumiałem, to rozwiązaniem Twojego problemu może być utworzenie elementu menu (które nie musi być widoczne na stronie), które będzie linkować do artykułu, o którym piszesz oraz utworzenie modułu wyświetlającego archiwalne wpisy i przypisanego do wymienionego wyżej elementu menu i opublikowanego w pozycji znajdującej się z boku artykułu.