PDA

Zobacz pełną wersję : Komponent webcam



kokainka86
02-05-2014, 14:35
Witam, mam pytanie czy pod joomla jest możliwość zrobienia strony coś typy showup.tv wildshow.tv cam4.com . Chodzi mi o komponent który umożliwi użytkownikom transmisję video czat i możliwość rozmów w pokojach prywatnych. czekam na info

Tor_
02-05-2014, 15:03
Może VideoWhisper (http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia/streaming-a-broadcasting/video-broadcasting/7449)

kokainka86
02-05-2014, 16:02
na jed przejrzałem wszystko i niestety nie ma nic nawet podobnego do powyższych przykładów. a może jakieś inne skrypty czatów ktoś zna mogą być płatne do max 1000zł

mjmartino
02-05-2014, 19:17
W ramach ciekawostki swojego czasu ktoś mi wyceniał taki serwis na wzór SU nie opierający się na J! :) Zaraz po powstaniu tego serwisu wycena była wówczas 16 tyś. około 2 lata temu.
Obecnie taki skrypt kosztować będzie w granicach 8 tyś.
Skrypt to nic przypominam że do takich rzeczy musi być dedyk + odpowiednia rura bez limitu transferu najlepiej ;D

kokainka86
05-05-2014, 00:50
8 tyś. trochę dużo ale w sumie z 3 tyś dał bym za podobny serwis. Czy istnieją jakies skrypty do kupienia które umożliwiły by zrobienie podobnego serwisu bo widzę że showup i wildshow są niemal identyczne więc to raczej robiła jedna osoba lub kożystają z takich samych skryptów

mjmartino
05-05-2014, 08:43
Osobiście nie znam. Myśle że warto było by zapytać u źródła czyli u firmy która wdrażała serwis, i zapytać o cenę. Ewentualnie można coś na serwisach zleceniowych ogłosić ;) i zorientować się o aktualną cenę.