PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd artykułów danej kategorii



Djef
04-05-2014, 10:30
Witam.
Mam problem z ustawieniem menu (?). Chciałbym aby w jednej z zakładek wyświetlał się przegląd lub lista artykułów danej kategori (np. newsy).
Niestety gdy ustawię menu jako "Artykuły » Jedna kategoria artykułów - przegląd/lista" to zamiast oczekiwanego efektu otrzymuję białą stronę.
Kategorię mam utworzoną i przypisane są do niej artykuły.

Adres strony: uwism.home.pl/dejfart
strona główna to przegląd artykułów wyróżninych, przegląd artykułów znajduje się w zakładce KONFERENCJE.

Zainstalowana jest najnowsza joomla. szablon to: http://www.joomla24.com/Joomla_3x_Templates/Joomla_3x_Templates/ICT_Conches_Free.html

Dzięku z góry za pomoc.

zwiastun
04-05-2014, 13:59
Sprawdź na domyślnym szablonie

quguar.as
05-05-2014, 08:53
DJEF,
- a sprawdziłeś czy w danym menu w zakładce opcje rozszerzone w pozycji opcje przeglądu artykułów masz ustawione ilość pozycji i kolumn
- a sprawdziłeś czy w danym menu w zakładce opcje rozszerzone w pozycji opcje artykułu masz ustawione pokaż łącza wszystkim
- a może masz artykuły nie opublikowane i dlatego
- a może spróbuj wywalić trefną pozycję z menu i wstawić ją jeszcze raz na nowo lub pod lekko zmienioną nazwą

Djef
05-05-2014, 15:46
quguar.as
Niestety nie pomogło.

Za to zakładki działają na standardowym szablonie...

Krzysztof Klima
05-05-2014, 20:50
witam a .htaccess jest włączony ?? może jest problem z przepisaniem adresu

Djef
05-05-2014, 22:34
Przepraszam, ale dalej należę do początkujących użytkowników tego CMSa. Jak to sprawdzić, która linijka w treści tego pliku jest za to odpowiedzialna?

Krzysztof Klima
06-05-2014, 00:18
Witaj mnie bardziej chodzi czy używasz tzn.masz w głównym drzewie .htaccess czy htaccess.txt i czy masz w joomli wlaczone proste adresy


wiesz co daj do .htaccess to jako pierwsza linie to :;

php_flag display_errors on

i zapodaj na forum to wyswietli

Djef
08-05-2014, 12:49
Proste adresy są włączone.

W głównym drzewie miałem plik htaccess.txt, zamieniłem na .htaccess i dodałem w pierwszej lini to co poleciłeś.
Niestety nic się nie zmieniło. :/

Djef
08-05-2014, 20:32
Na innych szablonach nie ma problemu - także znalazłem inny mi pasujący.